„ому стрес скорочуЇ житт€?
 „ому стрес скорочуЇ житт€?

Ћюди, €к≥ все приймають близько до серц€ ≥ не вм≥ють розслабл€тис€, част≥ше хвор≥ють. Ѕ≥льш того, регул€рн≥ стреси ведуть до скороченн€ житт€. ƒаний висновок вчен≥ зробили на основ≥ масштабного досл≥дженн€, в рамках €кого було проанал≥зовано в к≥лька етап≥в активац≥њ ферментних речовин, що вид≥л€ютьс€ орган≥змом п≥д час стресу.

¬ результат≥ ви€вилос€, що стресова ситуац≥€ значно скорочуЇ терм≥н житт€, так €к орган≥зм в цей момент може виробл€ти певн≥ речовини, що д≥ють руйн≥вно.

” людини, що знаходитьс€ в стресовому збудженн≥, виробл€ютьс€ гормональн≥ елементи, €к≥ ≥н≥ц≥юють процес стар≥нн€ шк≥рних покрив≥в.

ћедики також попереджають, що част≥ стресов≥ ситуац≥њ п≥двищують ризик онколог≥чних захворювань, зараховуючи людей, що знаход€тьс€ в сильному збудженн≥, в групу ризику. ¬иходить, що част≥ стреси - головна причина захворювань серцево-судинноњ системи та онколог≥чних.

–азом з тим, вчен≥ з'€сували, що вм≥нн€ розслабл€тис€ продовжуЇ житт€. ” зв'€зку з цим фах≥вц≥ рад€ть менше нервувати через др≥бниц≥, оточувати себе позитивними емоц≥€ми, розслабл€тис€ з користю дл€ здоров'€, щоб уникнути хвороб.28.01.2022