5 необх≥дних дл€ гарного самопочутт€ ранкових ритуал≥в
5 необх≥дних дл€ гарного самопочутт€ ранкових ритуал≥в
5 необх≥дних дл€ гарного самопочутт€ ранкових ритуал≥в

¬≥д тих д≥й, €к≥ ви робите вранц≥, багато в чому залежить ≥ весь день, а часто - ≥ житт€.

як≥ д≥њ необх≥дно виконати в≥дразу п≥сл€ пробудженн€, щоб зар€дитис€ позитивною енерг≥Їю ≥ в≥дм≥нно себе почувати весь день?

1. ¬ипивати скл€нку води

¬ипиваючи скл€нку води, ви допоможете своЇму шлунково-кишковому тракту без стресу запуститис€.  р≥м того, стакан води натще забезпечуЇ легкий послаблюючий ефект.

2. ¬ключайте св≥тло

«вичайно, це в≥дноситьс€ до зимового часу, коли природа не радуЇ нас осв≥тленн€м. яскраве св≥тло допомагаЇ швидше прокинутис€, п≥дбадьоритис€, створить коротку ≥люз≥ю того, що житт€ не безнад≥йне ≥ маЇ €кийсь сенс.

3. ƒумайте

ѕерш≥ два-три години п≥сл€ пробудженн€ - найпл≥дн≥ш≥. “ак виходить, що цей безц≥нний час ми витрачаЇмо на читанн€ ма€чних оп≥вн≥чних пост≥в друз≥в в соц≥альних мережах або перегл€д ранкових ток-шоу. “а набагато корисн≥ше було б перегл€нути важлив≥ документи, €к≥ потребують п≥дпису або скласти план на день.

4. ƒотримуйтес€ тиш≥

Ѕагато хто звик в≥дразу п≥сл€ пробудженн€ включати музику, вважаючи це хорошою ≥деЇю. јдже д≥йсно, музика бадьорить ≥ даруЇ бойовий настр≥й! Ќасправд≥ ви в≥двол≥каЇтес€ на слова, починаЇте пританцьовувати, п≥ддаватис€ настрою ≥, опинившись на робот≥, розум≥Їте, що забули вдома телефон або не пам'€таЇте, чи вимкнули праску, що буде мучити вас весь залишок дн€ (а що, €кщо справд≥ забули вимкнути?!) ƒл€ максимальноњ зосередженост≥ збирайтес€ в тиш≥.

5. “ренуйте оптим≥зм

ѕоки ви добираЇтес€ на роботу, сто€чи на ескалатор≥ або в пробц≥, або на зупинц≥, згадайте, що приЇмного сталос€ з вами напередодн≥. „и знаЇте ви, що оптим≥зм, €к м'€зи, можна накачати? ј життЇрад≥сним люд€м, €к в≥домо, живетьс€ прост≥ше!16.02.2022