як т≥ло п≥дказуЇ про проблеми нервовоњ системи?
як т≥ло п≥дказуЇ про проблеми нервовоњ системи?
як т≥ло п≥дказуЇ про проблеми нервовоњ системи?

Ѕагато л≥кар≥в стверджують, що причиною вс≥х захворювань Ї проблеми з псих≥кою. —тресост≥йк≥сть та життЇлюбство допомагають включити захисн≥ функц≥њ в орган≥зм≥.

ѕерш н≥ж починати л≥куванн€ л≥карськими препаратами, варто прислухатис€ до свого т≥ла, €ке завжди посилаЇ нам п≥дказки.

ƒавно в≥домо, що б≥ль в т≥л≥ може св≥дчити про багато проблем з нервовою системою. Ќаприклад, част≥ головн≥ бол≥ можуть бути ознакою пост≥йного стресу. јле варто дозволити соб≥ розслабитис€ ≥ в≥дпочити, €к б≥ль в≥дпустить.

Ѕ≥ль у шињ - проблеми з≥ старими накопиченими образами. ѕотр≥бно навчитис€ прощати, адже прихован≥ образи руйнують людину зсередини.

Ѕ≥ль в плечах - ознака важкого емоц≥йного вантажу. Ќамагайтес€ скинути цей т€гар, адже €кий сенс пост≥йно носити його на плечах?

Ѕ≥ль у верхн≥й частин≥ спини - ознака того, що вам необх≥дно б≥льше емоц≥йноњ п≥дтримки. „асто це трапл€Їтьс€ з людьми, €ким здаЇтьс€, що њх недостатньо любл€ть ≥ ц≥нують. ѕравильно буде поговорити з р≥дними ≥ друз€ми, завести нових знайомих.

Ѕ≥ль у нижн≥й частин≥ спини - ознака того, що людина надто переймаЇтьс€. ƒумаючи про майбутнЇ, намагайтес€ не переживати ≥ не напружуватис€. ѕрийм≥ть той факт, що не все залежить в≥д вас. Ќе варто мучити себе, €кщо немаЇ можливост≥ вплинути на обставини або прорахувати њх.

Ѕ≥ль в руках - ознака того, що прийшов час м≥н€ти своЇ житт€. якщо руки н≥м≥ють, значить, житт€ зупинилос€ ≥ ви сам≥ завмерли в розвитку. ѕора зважитис€ прийн€ти р≥шенн€, €ке ви давно в≥дкладали. ѕов≥рте, в вас Ї б≥льше енерг≥њ, н≥ж вам здаЇтьс€!

Ѕ≥ль в долон€х вказуЇ на повну ≥золюц≥ю в≥д ≥нших. —пробуйте трохи в≥дкритис€ ≥ дати шанс люд€м д≥знатис€ вас краще. Ўукайте нов≥ контакти ≥ однодумц≥в.  орисно пригадати ≥ про старих, давно перев≥рених друз≥в. јле самотн≥сть дл€ людини небажана ≥ саморуйн≥вна.

Ѕ≥ль в ногах - ознака того, що у людини Ї страхи. Ќе варто бо€тис€ зробити перший крок. Ќехай це всього лише один крок, але це вже рух вперед!18.02.2022