ўо краще не њсти натщесерце?
ўо краще не њсти натщесерце?

Ѕагато людей не надають сн≥данку великого значенн€, так €к просто не мають часу на його приготуванн€. „асто в €кост≥ першоњ њж≥ в шлунок потрапл€ють кава, бутерброди ≥ €к≥сь фрукти.

јле вчен≥ проанал≥зували вплив даних продукт≥в на орган≥зм, коли вони з'њден≥ натщесерце, ≥ прийшли до висновку, що вони не год€тьс€. Ќав≥ть так≥, здавалос€ б, корисн≥ апельсини ≥ банани краще не вибирати дл€ сн≥данку.

Ѕув складений список продукт≥в, в≥д €ких краще в≥дмовитис€ з ранку.

ѕерше, в≥д чого сл≥д в≥дмовитис€ €к в≥д легкого сн≥данку, - це пом≥дори ≥ хурма. “ак €к обидва продукти м≥ст€ть дубильну кислоту ≥ пектин, то, перетравлюючись в орган≥зм≥, можуть перетворитис€ в шлунковий кам≥нь.

“акож з сн≥данку краще виключити ог≥рки, капусту ≥ паприку, €к≥ призвод€ть до подразненн€ слизовоњ шлунка ≥, €к насл≥док, до гастриту.

—еред овоч≥в цей список продовжили часник ≥ картопл€. “акий прославлений своЇю користю часник може привести до спазм≥в, €кщо його з'њсти на голодний шлунок.  артоплю ж прийн€то вважати важкою њжею, €ка пот≥м ц≥лий день буде давати про себе знати.

ўо ще шк≥дливо натщесерце, так це солодощ≥. “ак, солодкий йогурт, прийн€тий натщесерце, не принесе орган≥зму н≥€коњ корист≥. …ого краще випити лише через дв≥ години п≥сл€ основного прийому њж≥, а ще краще - перед сном.

ѕотрапл€ючи в порожн≥й шлунок, цукор порушуЇ кислотно-лужний баланс, призводить до утворенн€ додатковоњ к≥лькост≥ кислоти, також порушуЇтьс€ виробленн€ ≥нсул≥ну. ¬ результат≥ таких збоњв в орган≥зм≥ може ≥стотно постраждати з≥р.

ќкремо варто в≥дзначити ковбаси, р≥зн≥ копченост≥ та консерви. ÷≥ продукти сам≥ по соб≥ не представл€ють н≥чого корисного, а тим б≥льше - натщесерце.

ўо з'њсти в першу чергу?

√оловне завданн€ сн≥данку - максимально наситити орган≥зм б≥лками ≥ вуглеводами до об≥ду. “ому вранц≥ можна приготувати соб≥ в≥вс€ну або гречану кашу. ¬они м≥ст€ть багато корисних елемент≥в, добре впливають на шлунково-кишковий тракт ≥ зручн≥ в приготуванн≥.

јле л≥кар≥ попереджають, що краще в≥ддати перевагу звичайн≥й круп≥, а не продуктам швидкого приготуванн€.

« кашею можна з'њсти ц≥льнозерновий хл≥б, багатий кл≥тковиною ≥ в≥там≥нами групи ¬, а також вуглеводами.

ќмлет Ї джерелом б≥лка. ¬≥н швидкий в приготуванн≥ ≥ досить поживний.

«ам≥сть кави краще випити зелений чай - в≥н добре тон≥зуЇ ≥ маЇ загальнозм≥цнювальну д≥ю на орган≥зм.

« соками також краще почекати до об≥ду.

Ќаступного разу, коли будете вибирати продукти дл€ сн≥данку, добре подумайте, що краще дл€ вашого орган≥зму!