ƒопомож≥ть орган≥зму засвоювати кальц≥й!
ƒопомож≥ть орган≥зму засвоювати кальц≥й!
ƒопомож≥ть орган≥зму засвоювати кальц≥й!

„асто люди хвор≥ють на пародонтит ≥ не здогадуютьс€, що це в≥дбуваЇтьс€ через погане засвоюванн€ орган≥змом кальц≥ю. «ахворюванн€ шлунково-кишкового тракту порушують засвоЇнн€ кальц≥ю в орган≥зм≥ ≥ нормал≥зац≥ю поставки корисних речовин в ус≥ органи ≥ тканини. ¬ажливим органом, €кий контролюЇ р≥вень кальц≥ю в орган≥зм≥, Ї щитопод≥бна залоза.

“канини пародонту дуже чутливо реагують на гормональн≥ зм≥ни в орган≥зм≥. јктивний процес розсмоктуванн€ альвеол€рного гребен€ спостер≥гаЇтьс€ у ж≥нок в зв'€зку з передкл≥матичним станом. „≥тко вираженого запального процесу €к такого немаЇ, в той же час зуби починають розхитуватис€, ≥ на тл≥ деф≥циту естрогену (ж≥ночого статевого гормону) в≥дбуваЇтьс€ процес розсмоктуванн€ к≥сткових тканин. ∆≥нки втрачають занадто багато кальц≥ю в пер≥од ваг≥тност≥ та годуванн€ груддю.

Ћюдин≥ необх≥дно вживати не менше 100 г кальц≥ю на добу, насправд≥ вона отримуЇ третину або, в кращому випадку, половину норми.

«асвоЇнн€ кальц≥ю в орган≥зм≥ в≥дбуваЇтьс€ за допомогою в≥там≥ну D3. ¬насл≥док р≥зноман≥тних захворювань нирок припин€Їтьс€ виробленн€ цього в≥там≥ну, ≥ кальц≥й не засвоюЇтьс€ орган≥змом.07.03.2022