ўо допоможе вр€туватис€ в≥д негативних думок?
ўо допоможе вр€туватис€ в≥д негативних думок?
ўо допоможе вр€туватис€ в≥д негативних думок?

якщо тривалий час вас турбують тривожн≥ думки ≥ похмурий настр≥й, спробуйте ароматерап≥ю. јле сл≥д враховувати, що ароматерап≥€ при депрес≥њ ≥ пригн≥ченост≥ повинна бути тривалою ≥ зд≥йснюватис€ в приЇмн≥й обстановц≥.

‘ах≥вц≥ кажуть, що найкращою зброЇю проти депрес≥њ Ї еф≥рне масло геран≥.

¬и€вл€Їтьс€ неконцентрований, н≥жний аромат геран≥ заспокоюЇ псих≥ку, покращуЇ настр≥й ≥ зн≥маЇ стрес. “акож аромат геран≥ позбавл€Ї в≥д сонливост≥, пригн≥ченост≥ ≥ апат≥њ.

ƒостатньо всього 3 крапель в аромалампы, щоб п≥дбадьоритис€. ўе один вар≥ант - ванна з двома крапельками еф≥рного масла рослини.

« депрес≥Їю допомагають боротис€ ≥ св≥ж≥ весн€н≥ аромати. “ак, жасмин асоц≥юЇтьс€ з травнем, теплом ≥ затишком. …ого рекомендуЇтьс€ застосовувати дл€ приготуванн€ розслаблюючих ванн з с≥ллю ≥ аромамаслами. —л≥д пам'€тати, що масло у вод≥ не розчин€Їтьс€, тому перед тим €к додати його в ванну, краще зм≥шати з морською с≥ллю. ћасло жасмину стимулюЇ д≥€льн≥сть головного мозку, усуваЇ апат≥ю та байдуж≥сть.

якщо хочете звернути на себе увагу другоњ половинки, також використовуйте масло жасмину - це найсильн≥ший афродиз≥ак. —пробуйте нанести на шк≥ру всього одну крапельку масла, розпод≥ливши по област≥ зап'€ст€, западинц≥ на шињ, в област≥ декольте.19.03.2022