4 симптоми п≥двищеного цукру в кров≥
4 симптоми п≥двищеного цукру в кров≥
4 симптоми п≥двищеного цукру в кров≥

÷укровий д≥абет пос≥даЇ одне з л≥дируючих м≥сць за к≥льк≥стю д≥агностуванн€ на планет≥. ўоб вчасно пом≥тити хворобу ≥ почати своЇчасне л≥куванн€, важливо знати основн≥ ознаки захворюванн€.

1. ќч≥

ѕри п≥двищенн≥ цукру в кров≥ кровоносн≥ судини в очах послаблюютьс€ ≥ на с≥тк≥вц≥ з'€вл€ютьс€ в≥дкладенн€ холестерину. ѕоступово вони пог≥ршують з≥р, а можуть привести ≥ до втрати його без л≥куванн€. якщо ви в≥дчуваЇте б≥ль ≥ печ≥нн€ в очах, вам необх≥дна консультац≥€ л≥кар€.

2. Ўк≥ра

ѕри д≥абет≥ шк≥ра стаЇ сухою ≥ зудить. ÷е пов'€зано з тим, що п≥двищений р≥вень цукру забезпечуЇ ≥деальн≥ умови дл€ зростанн€ грибк≥в, зб≥льшуючи небезпеку грибкових ≥ бактер≥альних ≥нфекц≥й. ∆ертви д≥абету часто страждають в≥д ваг≥н≥ту ≥ герпесу, €кщо ≥нфекц≥њ поширюютьс€ на ген≥тал≥њ. ѕ≥двищений р≥вень цукру впливаЇ на потов≥ залози, що призводить до сверб≥нн€ в област≥ ступень ≥ шк≥ри голови.

3. —топи

ƒ≥абетикам притаманний такий розлад €к диабтическа€ стопа. ѕри цьому втрачаЇтьс€ чутлив≥сть стопи, порушуЇтьс€ вид≥ленн€ поту ≥ шк≥рного сала. ѕри травмуванн≥ стопи процес загоЇнн€ дуже спов≥льнюЇтьс€ через брак кровопостачанн€ даноњ зони ≥ слабку ≥мунну систему. ÷е може загрожувати гангреною ≥ ампутац≥Їю.

4. ƒесни

¬≥домо, що д≥абет знижуЇ оп≥рн≥сть орган≥зму до ≥нфекц≥й ≥ упов≥льнюЇ процес загоЇнн€. јле також ц€ хвороба в≥дбиваЇтьс€ на порожнин≥ рота. ≤нод≥ др≥бн≥ д≥рочки в зубах або €сна, €к≥ кровоточать, можуть стати першими про€вами д≥абету. —ух≥сть у рот≥ ≥ пост≥йно запален≥ €сна можуть св≥дчити про високий р≥вень цукру в слин≥, що спри€Ї зростанню грибк≥в —andida.25.03.2022