„и варто њсти хл≥б на сн≥данок?
„и варто њсти хл≥б на сн≥данок?
„и варто њсти хл≥б на сн≥данок?

—ьогодн≥ ≥снуЇ суперечлив≥ думки щодо того, чи включати в сн≥данок хл≥б? Ѕагато хто вважаЇ, що хл≥б - це важка њжа, а тому не придатна дл€ сн≥данку. јле д≥Їтологи запевн€ють, що сн≥данок, що складаЇтьс€ з корисних злак≥в, наприклад, €чм≥нних або житн≥х булочок, гарантуЇ нормальну регул€ц≥ю р≥вн€ цукру в кров≥ прот€гом усього дн€.

÷≥льнозернов≥ продукти мають ун≥кальну комб≥нац≥ю: низький р≥вень гл≥кем≥чного ≥ндексу, €кий в≥дображаЇ швидк≥сть, з €кою водневм≥стка њжа всмоктуЇтьс€ в кров, ≥ зм≥ст пов≥льно засвоюваних вуглевод≥в.

“аке в≥дкритт€ було зроблено шведськими вченими. ¬≥домо, що р≥вень цукру в кров≥ Ї нестаб≥льним у людей, що страждають д≥абетом, ожир≥нн€м, серцево-судинними захворюванн€ми. ÷≥ хвороби, €к правило, Ї в≥ковими. јле продукти з ц≥льноњ пшениц≥ допомагають протисто€ти даних захворювань, пов'€заних з неправильним рац≥оном харчуванн€ ≥ спос≥б житт€. “акож њжа з низьким р≥внем гл≥кем≥чного ≥ндексу покращуЇ пер≥одичн≥ розлади пам'€т≥ ≥ розумовоњ активност≥.

¬ ход≥ досл≥дженн€ було встановлено, що т≥льки комб≥нац≥€ низького р≥вн€ ≥ндексу ≥ пов≥льно засвоюваних вуглевод≥в робл€ть де€к≥ продукти прекрасною зброЇю в боротьб≥ з п≥двищеним р≥внем цукру в кров≥.

—л≥д знати, що де€к≥ злаки при нагр≥ванн≥ (при переход≥ в кашопод≥бний стан) втрачають своњ корисн≥ властивост≥.

Ѕуло доведено ≥ те, що продукти з ц≥льних сорт≥в пшениц≥ спри€ють ефективному протисто€нню метабол≥чного синдрому, €кий Ї одн≥Їю з головних загроз д≥абету ≥ серцево-судинних захворювань.28.03.2022