„ому на мороз≥ сльоз€тьс€ оч≥?
„ому на мороз≥ сльоз€тьс€ оч≥?
„ому на мороз≥ сльоз€тьс€ оч≥?

„асто буваЇ, що на мороз≥ сльоз€тьс€ ≥ бол€ть оч≥, €кщо дивитис€ на сн≥г. ћожливо, це ознака €когось захворюванн€, ≥ це можна л≥кувати?

ѕо-перше, це може бути насл≥дком захворювань носа ≥ пазух навколо нього. “ому, перш за все, важливо обстежитис€ у Ћќ–а ≥ переконатис€, що в≥дсутн€ лор-патолог≥€, особливо у д≥тей. —права в тому, що аденоњдн≥ вегетац≥њ можуть викликати в холодний пер≥од року, особливо на мороз≥, перекритт€ вив≥дних проток сл≥зно-носових канал≥в, внасл≥док чого з'€вл€Їтьс€ сльозотеча.

“акож може бути часткова непрох≥дн≥сть сл≥зно-носових канал≥в. ¬ цьому випадку сл≥д звернутис€ до офтальмолога, €кий зробить д≥агностичне промиванн€ сл≥зно-носових шл€х≥в. якщо д≥агноз п≥дтвердитьс€, необх≥дно провести зондуванн€ цих шл€х≥в, а в особливо складних випадках потр≥бно оперативне втручанн€.

ќч≥ можуть сльозитис€ також через п≥двищену чутлив≥сть рог≥вки ока до св≥тла, в≥тру та ≥нших кл≥матичних умов. як правило, це вроджена патолог≥€, л≥кувати €ку дуже складно. ” таких випадках сл≥д над€гати на вулиц≥ сонцезахисн≥ окул€ри. ѕеред прогул€нкою варто закопувати судинозвужувальн≥ крапл≥ в н≥с дл€ того, щоб диханн€ було в≥льним.09.05.2022