—трах перед стар≥стю пог≥ршуЇ здоров'€
—трах перед стар≥стю пог≥ршуЇ здоров'€
 —трах перед стар≥стю пог≥ршуЇ здоров'€

Ѕагато молодих людей вважають стар≥сть важким невт≥шним пер≥одом у житт≥ людини. ¬чен≥ стверджують, що таке ставленн€ до л≥тнього в≥ку зб≥льшуЇ ймов≥рн≥сть ≥нфаркт≥в ≥ ≥нсульт≥в в майбутньому.

¬иходить, що ставленн€ до старост≥ може визначати майбутнЇ здоров'€ в л≥тньому в≥ц≥. Ќегативн≥ думки про наближенн€ невеселоњ старост≥ здатн≥ негативно позначитис€ на самопочутт≥ в зр≥л≥ роки. Ќав≥ть з огл€ду на ≥нш≥ фактори, що спри€ють пог≥ршенню здоров'€, залишаЇтьс€ €вний зв'€зок м≥ж у€вленн€ми про процес стар≥нн€ ≥ розвитком в похилому в≥ц≥ серцево-судинних захворювань.

јмериканськ≥ досл≥дники вивчили стереотипи про стар≥нн€, намагаючись визначити, €к вони позначаютьс€ на здоров'њ з плином часу. —постереженн€ проводилос€ на здоров'њ 386 ос≥б. “≥, хто вважав, що люди похилого в≥ку безпорадн≥, мали б≥льш високу ймов≥рн≥сть серцевого нападу, серцевоњ недостатност≥, стенокард≥њ та ≥нсульту через 30 рок≥в п≥сл€ первинного опитуванн€.

 ард≥ологи стверджують, що негативн≥ думки пов'€зан≥ з додатковим стресом, кр≥м того, надають додаткову напругу на роботу багатьох орган≥в. “акож на здоров'€ впливаЇ генетика: люди, в родинах €ких л≥тн≥ родич≥ не мають хрон≥чних захворювань, швидше за все, будуть розгл€дати стар≥нн€ €к природний процес. ” той же час автори досл≥дженн€ вважають малоймов≥рним, що позитивн≥ думки про стар≥сть зможуть зм≥цнити здоров'€ в л≥тньому в≥ц≥. ѕросто негативне ставленн€ прискорить процес розвитку старечих захворювань. “ому проживайте кожну мить житт€ з оптим≥змом ≥ сприймайте стар≥сть, €к пер≥од мудрост≥ ≥ життЇвого досв≥ду, але не нем≥чност≥ ≥ хвороб.13.05.2022