9 способ≥в не заразитис€ грипом або √–« в оф≥с≥
9 способ≥в не заразитис€ грипом або √–« в оф≥с≥
9 способ≥в не заразитис€ грипом або √–« в оф≥с≥
 ” сезон застуд, €кщо в оф≥с≥ вже хтось захвор≥в, важливо вжити вс≥х заход≥в проф≥лактики. Ќародна медицинапропонуЇ к≥лька способ≥в проф≥лактики.

1.  ор≥нн€

 орисно жувати кор≥нн€ ањру ≥ ≥мбиру, багат≥ специф≥чними еф≥рними маслами - ањрним ≥ ≥мбирним, що волод≥ють антим≥кробною д≥Їю. ѕросто в≥дламайте в≥д корен€ невеликий шматочок (близько 1 см), поклад≥ть його в рот ≥ жуйте, поки в≥н не втратить смак у рот≥ (близько двох годин). ѕри цьому в ротов≥й порожнин≥ почнуть вид≥л€тис€ дез≥нф≥куюч≥ пари. ќднак так≥ кор≥нц≥ мають протипоказанн€: њх не можна жувати ваг≥тним ж≥нкам, матер€м, що годують, при п≥двищен≥й температур≥, при п≥двищен≥й кислотност≥ шлунка ≥ запальних захворюванн€х шлунково-кишкового тракту.

2. ¬≥там≥нн≥ коктейл≥

¬≥там≥нн≥ чањ в цей пер≥од будуть набагато ефективн≥ше традиц≥йноњ оф≥сноњ кави. ѕриготувати њх просто: попередньо ввечер≥ перетр≥ть €годи, багат≥ в≥там≥ном —, з цукром, залийте гар€чою водою, настоюйте н≥ч. –оз≥гр≥вайте чай в м≥крохвильовц≥ ≥ пийте прот€гом дн€.

3. «авед≥ть в оф≥с≥ герань

Ћист€ геран≥ м≥ст€ть летюч≥ речовини-ф≥тонциди (рослинн≥ антиб≥отики), €к≥ знищують м≥кроб≥в, що знаход€тьс€ в пов≥тр≥.  р≥м геран≥, ф≥тонцидами багат≥ також бегон≥€ корол≥вська ≥ хлороф≥тум чубатий. якщо в≥дчуваЇте, що в нос≥ лоскоче ≥ хочетьс€ чхнути, з≥рв≥ть листочок, роз≥тр≥ть в руках - вид≥литьс€ багато ф≥тонцид≥в - хвилинку подихайте пр€ним ароматом.

4. Ђ—пец≥альнеї масло

¬≥зьм≥ть 100 г звичайного вершкового масла, розтоп≥ть в каструльц≥, пер≥одично зн≥маючи всю п≥нку, поки масло не стане прозорим. ѕоки воно тепле, зм≥шайте його з р≥вними частинами мелених спец≥й: кориц≥, ≥мбиру, куркуми, кардамону ≥ гвоздики. ¬се роз≥тр≥ть до однор≥дноњ маси ≥ поставте на н≥ч у холодильник. ¬≥зьм≥ть вранц≥ з собою на роботу ≥ розсмоктуйте невеликими порц≥€ми (розм≥ром з горошину) 5 раз≥в на день. ¬с≥ ц≥ спец≥њ в≥дм≥нно стимулюють ≥мун≥тет.

5. ≤он≥затор

÷ей прилад допоможе вам очистити пов≥тр€ €к в≥д пилу, так ≥ в≥д м≥кроб≥в.

6. ÷итрусовий салат

3 очищених апельсина, 2 мандарина, 1 грейпфрут нар≥жте шматочками. ¬идав≥ть в салатницю половину лимона ≥ посипте все кор≥андром. ѕерем≥шайте ≥ дайте насто€тис€ 20 хвилин. ѓжте салат на десерт 2-3 рази на тиждень. ÷е ефективний пол≥в≥там≥нний зас≥б, багате рослинними б≥лками, флавоноњди, в≥там≥н —.

7. ќксол≥нова мазь

ѓњ жирна основа спри€тиме прилипанню в≥рус≥в, а оксол≥н знищить њх. «маст≥ть обидв≥ внутр≥шн≥ поверхн≥ н≥здр≥в тонким шаром маз≥ ≥ оновлюйте 2-3 рази на день.

8. ѕров≥трюйте прим≥щенн€

ѕрот€ги виженуть хвороботворн≥ м≥кроби. ѕров≥трюйте каб≥нет щогодини по 5 хвилин. якщо цього не робити, концентрац≥€ в≥рус≥в в оф≥с≥ буде рости, а тому заразитис€ буде легше.

9. ѕрибирайте робоче м≥сце

¬≥руси можуть д≥статис€ до вас разом з пилом, €кий ос≥даЇ на предметах робочого столу. “ому хоча б раз в день роб≥ть на ньому вологе прибиранн€.13.05.2022