„им молодше вигл€даЇш, тим довше проживеш?
„им молодше вигл€даЇш, тим довше проживеш?
„им молодше вигл€даЇш, тим довше проживеш?

“ривал≥сть житт€ людини можна спрогнозувати за ... њњ зовн≥шн≥стю. ƒо такого висновку прийшли датськ≥ вчен≥ на основ≥ досл≥джень за участю майже 400 пар близнюк≥в. Ѕуло доведено, що у людей, €к≥ молодо вигл€дають, б≥льше шанс≥в прожити довге житт€, н≥ж у тих, хто вигл€даЇ на св≥й в≥к або старше.

≤ це не фантаз≥€. Ќасправд≥, €кщо людина моложава, вона, €к правило, ≥ б≥льш енерг≥йна, вр≥вноважена, при цьому маЇ швидку реакц≥ю ≥ не страждаЇ в≥д зайвоњ ваги ≥ песим≥зму. Ћюдина немов запрограмована на довге житт€. ћаютьс€ на уваз≥ системн≥ реакц≥њ. «а припущенн€ми украњнських вчених з  ињвського нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ “араса Ўевченка, у кожноњ людини Ї певн≥ вроджен≥ задатки, в тому числ≥ ≥ тривал≥сть житт€. јле реал≥зуватис€ повною м≥рою вони можуть лише за спри€тливих умов, €кщо людина дотримуЇтьс€ здорового способу житт€, правильно харчуЇтьс€, розвиваЇ св≥й ≥нтелект ≥ творчий потенц≥ал. ј при неспри€тливих умовах ц€ норма реакц≥њ буде знижуватис€.

“ому необх≥дно стежити за своњм рац≥оном, працювати ≥з задоволенн€м, своЇчасно в≥дпочивати, берегти нервову систему. ¬се це позитивно вплине на б≥олог≥чний в≥к вашого орган≥зму.

Ѕудьте здоров≥ ≥ жив≥ть довго!23.05.2022