6 звичок, €к≥ прискорюють стар≥сть
6 звичок, €к≥ прискорюють стар≥сть
 6 звичок, €к≥ прискорюють стар≥сть

ѕитанн€ збереженн€ молодост≥ ≥ гарноњ зовн≥шност≥ хвилюЇ ж≥нок, починаючи з 18 рок≥в. ѕредставниц≥ прекрасноњ половини людства прагнуть залишатис€ красивими довг≥ роки, але не вс≥м це вдаЇтьс€, незважаючи на старанн€.

ўо ж≥нки робл€ть на шкоду своњй молодост≥?

1.  ур≥нн€

¬с≥м в≥домо, що кур≥нн€ старить шк≥ру, негативно впливаЇ на орган≥зм, ≥ взагал≥ - краще не курити. ўе один факт на користь Ђне кур≥нн€ї - пост≥йне пот€гуванн€ сигарети спри€Ї розвитку носогубних зморшок через пост≥йне вит€гуванн€ губ в трубочку.

2. ѕити з соломинки

ѕричина та ж, що ≥ при кур≥нн≥, - пост≥йне стисканн€ губ, коли ми п'Їмо з трубочки, провокуЇ утворенн€ зморшок. “ому краще в≥дмовитис€ в≥д ц≥Їњ звички ≥ пити з чашки.

3. —он на живот≥ або на боц≥

” такому положенн≥ особа просто Ђмнетьс€ї через подушки п≥д час сну. јле €кщо в молодост≥ це непом≥тно, то п≥зн≥ше, коли шк≥ра втрачаЇ колаген, згубний вплив подушки буде добре пом≥тно.

4.  омп'ютер

¬и€вл€Їтьс€, св≥тло в≥д мон≥тора не т≥льки шк≥дливе дл€ зору, але ≥ старить шк≥ру навколо очей. “акий ефект про€вл€Їтьс€, €кщо знаходитис€ б≥л€ екрану дуже багато часу щодн€. “рохи знизити даний ефект допоможуть спец≥альн≥ окул€ри дл€ роботи за комп'ютером.

5. ќб≥гр≥в

¬≥домо, що ж≥нки любл€ть тепло. јле нав≥ть в холодн≥ зимов≥ дн≥, коли хочетьс€ з≥гр≥тис€, надм≥рне опаленн€ сушить шк≥ру, вона стаЇ менш еластичною ≥ швидше стар≥Ї.

6. ¬≥дмова в≥д жиру

—трунк≥сть ≥ здорове харчуванн€ - завжди в≥таЇтьс€. јле наш орган≥зм, особливо шк≥ра, н≥€к не можуть без жиру. Ѕез нього вона просто висихаЇ. «вичайно, не варто в≥дразу нал€гати на бургери, але ось гор≥хи ≥ оливкове масло дуже нав≥ть корисн≥.


29.05.2022