„ому важливо контролювати емоц≥њ?
„ому важливо контролювати емоц≥њ?
 „ому важливо контролювати емоц≥њ?

„ому важливо вм≥ти п≥дпор€дковувати своњ емоц≥њ? ¬они грають важливу роль в нашому житт≥, можна сказати, доленосну. ≈моц≥њ дозвол€ють дос€гти висот або впасти в пр≥рву. ѕри цьому краще навчитис€ управл€ти не т≥льки своњми емоц≥€ми, а й емоц≥€ми оточуючих.

ћайже кожен крок людини визначаЇтьс€ т≥Їю чи ≥ншою емоц≥Їю. Ѕ≥льш≥сть людей в прийн€тт≥ р≥шень керуютьс€ саме серцем, а не розумом. ¬арто зам≥нити одну емоц≥ю на ≥ншу ≥ людина тут же зм≥нить своЇ р≥шенн€. «наючи ≥ вм≥ючи це, можна дос€гти багато чого.

”м≥нн€ викликати в сп≥врозмовника необх≥дн≥ емоц≥њ або приборкати своњ - вкрай корисний навик.

ќсобливо важлив≥ емоц≥њ в кар'Їр≥. ¬з€ти, прим≥ром, б≥знес. Ѕудь-€кий б≥знес - це, перш за все, взаЇмод≥€ людей. ≤ усп≥х тут безпосередньо залежатиме в≥д того, наск≥льки добре ви розбираЇтес€ в емоц≥€х людей.

Ѕ≥льш≥сть людей, €к≥ Ђтупцюють на м≥сц≥ї, не можуть просунутис€ по кар'Їрних сходах або зовс≥м знайти п≥дход€щу роботу, винн≥ в цьому сам≥, так €к не управл€ють емоц≥€ми. ¬изнавши це, багатьом вдаЇтьс€ вирватис€ ≥з замкнутого кола.

«вичайно, управл≥нн€ емоц≥€ми - це не абсолютний ключ до усп≥ху, але дуже важливий фактор.

 ≥лька порад дл€ управл≥нн€ емоц≥€ми:

- «авжди будьте життЇрад≥сн≥. « людиною, що випром≥нюЇ рад≥сть, завжди приЇмн≥ше сп≥лкуватис€, вона привертаЇ людей до себе.

- Ќе давайте волю негативним емоц≥€м. «л≥сть, гн≥в, смуток, страх - все це в≥дштовхуЇ людей. јле ≥ стримувати негатив не варто. “ому або уникайте подразник≥в, або висловлюйте ц≥ емоц≥њ лише наодинц≥ з собою.

- ¬ивчайте людей. «наючи њх слабк≥ ≥ сильн≥ м≥сц€, вам легше буде управл€ти ситуац≥Їю. ћожливо, приклад не зовс≥м коректний, але шкоди в≥н н≥кому не принесе, а дл€ вас буде лише користь.

≈моц≥њ - це та р≥ч, €ку, здаЇтьс€, не пом≥чаЇш ≥ вважаЇш њњ марною, але лише до тих п≥р, поки вона не допоможе зробити ваше житт€ в рази кращим.01.01.2017