„им небезпечний г≥перв≥там≥ноз в≥там≥ну —?
„им небезпечний г≥перв≥там≥ноз в≥там≥ну —?
 „им небезпечний г≥перв≥там≥ноз в≥там≥ну —?

ѕити в≥там≥ни сьогодн≥ вкрай модно. ѕри цьому саме модно, а не корисно. јдже користь - це не багато не мало, а €к раз золота середина.

 оли на двор≥ зима, морози ≥ зав≥рюха, все замислюютьс€ про необх≥дн≥сть в≥там≥ну —, щоб уникнути р≥зних √–« ≥ грипу. јле мало хто замислюЇтьс€, до чого можуть призвести ударн≥ дози аскорб≥новоњ кислоти.

як д≥Ї в≥там≥н — на орган≥зм, коли трапл€Їтьс€ його г≥перв≥там≥ноз?

1. ѕрийом п≥двищених доз в≥там≥ну — зб≥льшуЇ вдв≥ч≥ ризик утворенн€ камен≥в в нирках. якщо його накопичуЇтьс€ занадто багато, то в≥н починаЇ виводитис€ з орган≥зму у вигл€д≥ щавлевоњ кислоти, а €кщо це в≥дбуваЇтьс€ регул€рно, то утворенн€ камен≥в в будь-€к≥й област≥ сечовив≥дноњ системи забезпечено.

2. ¬≥там≥н — п≥двищуЇ час згортанн€ кров≥, що може стати причиною кровотеч.

3. ѕ≥двищен≥ дози аскорб≥новоњ кислоти, €к≥ приймаютьс€ щодн€ прот€гом трьох м≥с€ц≥в, ведуть до зниженн€ 8-г≥дрокс≥гуан≥на. ј €кщо продовжувати приймати в≥там≥н — в тих же дозах ще три м≥с€ц≥, то, навпаки, р≥вень 8-г≥дрокс≥гуан≥на п≥двищуЇтьс€.

4. Ќадлишок в≥там≥ну — призводить до порушенн€ засвоЇнн€ орган≥змом глюкози, що може привести до псевдод≥абету.

5. Ќу а €кщо в≥там≥ну — стаЇ занадто багато в л≥тн≥й пер≥од, то разом з ультраф≥олетовими промен€ми це призводить до руйнуванн€ червоних кл≥тин кров≥ - до анем≥њ.

¬се це ще раз доводить - займатис€ самол≥куванн€м за допомогою в≥там≥н≥в небезпечно дл€ здоров'€.