¬аг≥тн≥сть за кермом?
¬аг≥тн≥сть за кермом?

∆≥нка за кермом в наш≥ дн≥ - €вище не просто поширене, але ц≥лком звичне. јле в пер≥од ваг≥тност≥ часто виникаЇ питанн€: водити або не водити машину? ¬иб≥р кожен робить самост≥йно. √оловне - в≥дчутт€ комфорту ≥ спокою в автомоб≥л≥. « точки зору психолог≥в, важливе значенн€ маЇ той факт, що вод≥нн€ зар€джаЇ потужним позитивним зар€дом ≥ Ї додатковим джерелом рад≥сних емоц≥й.

ƒл€ багатьох ж≥нок вод≥нн€ автомоб≥л€ п≥д час ваг≥тност≥ нав≥ть р€т≥вне, так €к залишаЇтьс€ одн≥Їю з небагатьох Ђдоваг≥тнихї звичок, а значить, допомагаЇ уникнути повноњ в≥д≥рваност≥ в≥д колишнього способу житт€, стилю повед≥нки.

” той же час, продовжуючи водити машину, треба враховувати той факт, що ваг≥тн≥сть упов≥льнюЇ реакц≥ю, ж≥нка б≥льше занурена в себе ≥ своњ переживанн€, к≥лька в≥дсторонюЇтьс€ в≥д навколишнього св≥ту. ј це значить, що вс≥ дев'€ть м≥с€ц≥в треба пам'€тати про п≥двищену увагу на дороз≥. “реба намагатис€ €комога б≥льше продумувати маневри ≥ в≥дмовитис€ в≥д ризику. ¬аг≥тн≥ ж≥нки набагато швидше втомлюютьс€, а при вод≥нн≥ втома призводить до зниженн€ уваги ≥ знову-таки до зменшенн€ швидкост≥ реакц≥њ. ÷е означаЇ, що на час тривалих поњздок краще дов≥рити кермо комусь ≥ншому.

¬≥дчутт€ нерухомост≥ за кермом, €к≥ також негативно позначаютьс€ на стан≥, можна зн€ти, кожн≥ 2-3 години зупин€ючись, щоб роз≥м'€тис€ ≥ л≥кв≥дувати бол≥ в спин≥.

¬читис€ ж водити в пер≥од ваг≥тност≥ не варто. ѕочатк≥вець вод≥й знаходитьс€ в стан≥ стресу через п≥двищену концентрац≥њ за кермом. «вичайно, з часом вс≥ необх≥дн≥ навички приход€ть, ≥ вод≥нн€ буде приносити задоволенн€. јле на перших порах напруга занадто велика, що не п≥де на користь н≥ майбутн≥й мам≥, н≥ њњ малюков≥.

—≥даючи за кермо п≥д час ваг≥тност≥, потр≥бно розрахувати своњ сили. Ќе варто с≥дати за кермо при поганому самопочутт≥. ѕерш≥ 4-5 м≥с€ц≥в можуть супроводжуватис€ нудотою, слабк≥стю ≥ нав≥ть непритомним станом. ¬ такому стан≥ жодна розумна ж≥нка не с€де за кермо.

ѕроблемою можуть стати ≥ неспод≥ван≥ напади голоду. ’оча до цього можна пристосуватис€, запасаючись заздалег≥дь др≥бненькими пакетиками з гор≥шками ≥ ≥ншими корисними продуктами, €кими можна перекусити пр€мо в машин≥.

ƒруга половина ваг≥тност≥ часто супроводжуЇтьс€ проблемами г≥потон≥њ або анем≥њ (запамороченн€, слабк≥сть, непритомний стан) або, навпаки, п≥двищеним тиском. Ѕудь-€кий з перерахованих стан≥в Ї протипоказанн€м до вод≥нн€ автомоб≥л€.

Ѕлижче до к≥нц€ ваг≥тност≥ багатьом ж≥нкам жив≥т заважаЇ влазити ≥ вилазити з машини. ÷е ж заважаЇ пристебнутис€. ’оча очевидно, що вод≥нн€ автомоб≥л€ без прист≥банн€ ремен€ безпеки може сумно зак≥нчитис€.

ЅуваЇ, що ≥ дитина так сильно штовхаЇ, що може перешкодити вод≥нню. ¬ цьому випадку краще з'њхати на узб≥чч€ ≥ перечекати.

ƒе€к≥ фах≥вц≥ вважають, що рух н≥г при натисканн≥ на педал≥ стимулюЇ надлишковий приплив кров≥ до малого тазу, що викликаЇ напругу матки ≥ може викликати передчасн≥ пологи або викидень. «вичайно, дане твердженн€ дуже суперечливе, але прислухатис€ до своњх в≥дчутт€ми не буде зайвим.