як≥ люди пост≥йно сп≥знюютьс€?
як≥ люди пост≥йно сп≥знюютьс€?
 як≥ люди пост≥йно сп≥знюютьс€?

Ќапевно, кожен з вас знайомий з людиною, €ка пост≥йно сп≥знюЇтьс€. ј може, ви ≥ сам≥ так≥? Ќещодавно вчен≥ вир≥шили вивчити €вище пост≥йних зап≥знень з науковоњ точки зору ≥ прийшли до ц≥кавих висновк≥в. ¬и€вл€Їтьс€, що т≥, хто сп≥знюЇтьс€, н≥ в €кому раз≥ не хочуть когось образити. ѕросто натура у них така!

™ люди, €к≥ в≥дчувають час Ђк≥нчиками пальц≥вї, ≥ вм≥ють буквально ним управл€ти. јле у тих, що сп≥знюютьс€, так не виходить. ≤ це кл≥н≥ка.

” р≥зних крањнах ≥снуЇ своЇ сусп≥льне ставленн€ до зап≥знень. јле в сучасному св≥т≥ непунктуальн≥сть в будь-€к≥й крањн≥ вважаЇтьс€ ознакою невихованост≥ ≥ непрофес≥онал≥зму.

ўо ж з'€сували психологи?

ƒосл≥дженн€ показали, що зап≥зненн€ - це ознака усп≥шност≥. “ак, людин≥ доводитьс€ одномоментно вир≥шувати дуже багато справ ≥ завдань, що змушуЇ њњ втрачати почутт€ часу. јдже усп≥шн≥ люди д≥йсно в≥др≥зн€ютьс€ багатозадачн≥стю ≥ зайн€т≥ в дек≥лькох сферах в≥дразу.

ўе одне в≥дкритт€ вчених Ц люди, €к≥ в≥чно сп≥знюютьс€, Ї невиправними оптим≥стами. якщо ви щось не встигаЇте день у день, пост≥йно, значить, вважаЇте це нормальним. ¬и вибиваЇтьс€ з граф≥ка по одн≥й прост≥й причин≥: вам здаЇтьс€, що у вас набагато б≥льше часу, н≥ж насправд≥. ƒо реч≥, позитивне мисленн€ - це особист≥сна риса, €ка по життю приносить усп≥х.

Ќаступне приЇмне твердженн€ - оптим≥зм змушуЇ довше жити! ” таких людей нервова система в пор€дку ≥ стреси не здаютьс€ такою великою б≥дою, а тому ≥ серце здоров≥ше.

ўе в минулому стол≥тт≥ психологи почали умовно д≥лити людей на дв≥ категор≥њ: категор≥€ ј - пробивн≥ ≥ напорист≥, ≥ категор≥€ ¬ - розслаблен≥ творч≥ натури. «розум≥ло, що люди, €к≥ Ђгодин не спостер≥гаютьї, в≥днос€тьс€ до типу ¬. ƒосл≥дженн€ показали, що ц≥ два типи по-р≥зному сприймають час. “ворчим натурам здаЇтьс€, що час т€гнетьс€ набагато пов≥льн≥ше, н≥ж люд€м з категор≥њ ј.

ќтже, €кщо ви пост≥йно сп≥знюЇтес€, то не винн≥ в цьому. ѕросто час вами сприймаЇтьс€ не так, €к вашим драт≥вливим начальством. Ќасправд≥, сп≥знюватис€ ≥нод≥ корисно вс≥м ... ќсобливо тим, хто пост≥йно посп≥шаЇ: з'€витьс€ час зупинитис€ ≥ подумати про щось б≥льше, н≥ж т≥каюч≥ секунди.