„и можна займатис€ спортом годуючим матер€м?
„и можна займатис€ спортом годуючим матер€м?
„и можна займатис€ спортом годуючим матер€м?

∆≥нки, €к≥ звикли займатис€ спортом, в пер≥од годуванн€ можуть продовжувати своњ тренуванн€. ƒосл≥дженн€ показало, що ф≥зкультура не робить негативного впливу на склад грудного молока.

–ан≥ше у експерт≥в виникали сумн≥ви, €к зан€тт€ спортом можуть вплинути на склад молока годуючих матер≥в. Ќаприклад, в ход≥ одного вивченн€ було встановлено, що ≥нтенсивн≥ вправи знижують р≥вень необх≥дних дл€ ≥мун≥тету б≥лк≥в.  р≥м того, фах≥вц≥ припускали, що ф≥зкультура п≥двищуЇ р≥вень молочноњ кислоти в молоц≥, що знижуЇ його смаков≥ €кост≥.

јле найб≥льше експерт≥в хвилювало питанн€, чи впливаЇ ф≥зична активн≥сть матер≥-годувальниц≥ на р≥ст ≥ розвиток дитини. ¬чен≥ розгл€нули ц≥лий р€д кл≥н≥чних роб≥т. «≥ставивши результати, вони прийшли до висновку, що здоровий спос≥б житт€ матер≥ не робить негативного впливу на р≥ст ≥ розвиток малюка. як показав анал≥з на€вних даних, в середньому д≥ти спортивних мам набрали трохи б≥льше ваги, н≥ж д≥ти ж≥нок, €к≥ байдуж≥ до спорту.

“аким чином, вчен≥ прийшли до висновку, що спорт корисний в будь-€кому пер≥од≥ житт€ ж≥нки, а в даному випадку нав≥ть позитивно позначаЇтьс€ на малюков≥.


04.12.2016