—учасн≥ продукти - погибель зубам
—учасн≥ продукти - погибель зубам
—учасн≥ продукти - погибель зубам

¬ивчаючи останки стародавн≥х людей, вчен≥ давно пом≥тили, що зуби њх були в б≥льш м≥цному стан≥, н≥ж у сучасних. √енетичний анал≥з останк≥в наочно показуЇ, що негативн≥ зм≥ни складу бактер≥й ротовоњ порожнини пов'€зан≥ з≥ зм≥нами в способ≥ житт€. —початку, на думку вчених, удар по здоров'ю людини завдало с≥льське господарство.

≈ксперти з ун≥верситету јделањди, €к≥ вивчають стародавн≥ ƒЌ , в≥дзначили, що провели перше досл≥дженн€, присв€чене еволюц≥њ, що сталас€ за останн≥ 7500 рок≥в, ≥ тому, €к вона вплинула на бактер≥альний склад порожнини рота з ус≥ма насл≥дками дл€ здоров'€.

¬и€вилос€, що в пор≥вн€нн≥ з старовиною, сучасний бактер≥альний склад не в≥др≥зн€Їтьс€ р≥зноман≥тн≥стю. ÷е веде до поширенн€ захворювань зуб≥в ≥ порожнини рота. ƒаний висновок вчен≥ зробили п≥сл€ того, €к њм вдалос€ вид≥лити кальцинований нал≥т з зуб≥в 34 скелет≥в. “аким чином, вдалос€ простежити еволюц≥ю з пер≥оду останн≥х мисливц≥в-збирач≥в до —ередньов≥чч€.

ѕ≥сл€ поповненн€ рац≥ону людини обробленими цукром ≥ борошном в бактер≥альному тл≥ стали превалювати бактер≥њ, що в≥дпов≥дають за кар≥Їс. ‘ах≥вц≥ прийшли до висновку, що ротова порожнина людини пост≥йно перебуваЇ в нездоровому стан≥. ÷е ще один доказ шкоди цукру ≥ борошна дл€ здоров'€ людини.


24.11.2016