5 способ≥в очищенн€ судин мозку
5 способ≥в очищенн€ судин мозку
5 способ≥в очищенн€ судин мозку

якщо час в≥д часу повторювати процедуру очищенн€ судин головного мозку, то можна значно пол≥пшити своЇ самопочутт€. ѕри цьому користь буде в≥дчутна при широкому спектр≥ захворювань: в≥д остеохондрозу шийного в≥дд≥лу до атеросклерозу. ѕрост≥ процедури допоможуть позбутис€ в≥д головних бол≥в, про€сн€ть св≥дом≥сть ≥ пол≥пшать настр≥й.

1. ћед ≥ волоськ≥ гор≥хи

ѕодр≥бн≥ть п'€ть волоських гор≥х≥в ≥ ретельно зм≥шайте з одн≥Їю столовою ложкою натурального липового меду. ƒодайте по щ≥пц≥ подр≥бнених кориц≥ та ≥мбиру, перем≥шайте, пом≥ст≥ть сум≥ш на добу в холодильник. ѕриймайте три рази на день за п≥вгодини до њди по одн≥й столов≥й ложц≥.

2. ÷ибулевий с≥к ≥ мед

« цибул≥ вичавте третину скл€нки соку, зм≥шайте з≥ скл€нкою натурального меду. ¬живайте сум≥ш по одн≥й чайн≥й ложц≥ три рази в день за п≥вгодини до њди. ÷€ сум≥ш не т≥льки очистить судини, але ≥ зм≥цнить ≥мун≥тет.

3. Ќатуральн≥ соки

 ожен день за п≥вгодини до об≥ду або вечер≥ випивайте по п≥вскл€нки гранатового соку (чергуйте з €блучним ≥ моркв€ним). ¬икористовуйте максимально натуральний с≥к або св≥жовичавлений.

4. Ќаст≥й лопуха

∆мею висушених корен≥в лопуха (близько 10 г) залийте окропом у термос≥ ≥ залиште на 8-10 годин. ѕот≥м проц≥д≥ть ≥ поставте в холодне м≥сце. ѕриймайте ц≥лющий наст≥й по 4 столов≥ ложки за п≥вгодини до сн≥данку.  урс прийому - один м≥с€ць.

5.  орисний м≥кс продукт≥в

« метою очищенн€ судин ≥ загального оздоровленн€ орган≥зму щодн€ за п≥вгодини до сн≥данку вживайте по одному мандарину, жмен≥ родзинок ≥ волоських гор≥х≥в, через 15-20 хвилин випивайте скл€нку води з 1 чайною ложкою меду ≥ часточкою лимона, ≥ вже ще через 10-15 хвилин приступайте до сн≥данку.


05.11.2016