Ќезвичайн≥ причини печ≥њ
Ќезвичайн≥ причини печ≥њ

ћ≥льйони людей з р≥зним ступенем пер≥одичност≥ стикаютьс€ з такою проблемою €к печ≥€. ѕри цьому к≥льк≥сть таких хворих зб≥льшуЇтьс€ з кожним роком за останнЇ дес€тил≥тт€. як≥ причини печ≥њ ≥ €к њњ уникнути?

” той час €к ≥снують причини печ≥њ вс≥м в≥дом≥, Ї ≥ так≥, про €к≥ ми можемо ≥ не здогадуватис€.

1. «анадто багато кави

–ечовини, що м≥ст€тьс€ в кав≥, п≥двищують виробництво кислоти в шлунку. «вичайно, мова не йде про дв≥ чашки на день, але велика к≥льк≥сть може стати причиною серйозноњ неприЇмност≥.

2. «анадто т≥сний рем≥нь

«анадто т≥сний рем≥нь на жив≥т змушуЇ вм≥ст шлунка п≥дн≥матис€ вгору ≥ тисне на клапан, що в≥докремлюЇ шлунок в≥д стравоходу. ÷е теж може стати причиною печ≥њ.

3. «айва вага

÷е один з головних чинник≥в розвитку печ≥њ. „им б≥льше жиру в област≥ живота, тим б≥льшим буде тиск на шлунок. —л≥дкуйте за вагою, це позбавить в≥д багатьох проблем з≥ здоров'€м.

4. ѓжа перед сном

ўоб не спровокувати печ≥ю, не њжте перед сном.  оли ми знаходимос€ в вертикальному положенн≥, грав≥тац≥€ утримуЇ њжу в шлунку ≥ кишечнику, а слина в момент неспанн€ д≥Ї €к натуральний протикислотний зас≥б. јле в лежачому положенн≥ грав≥тац≥€ не д≥Ї, а слина ув≥ сн≥ не виробл€Їтьс€. “ому останн≥й прийом њж≥ краще орган≥зувати за 2-3 години до сну.


02.11.2016