«ц≥ленн€ можливо силою розуму?
«ц≥ленн€ можливо силою розуму?
«ц≥ленн€ можливо силою розуму?

 оли людина перенесла ту чи ≥ншу т€жку хворобу, л≥кар≥, €к правило, дають њй рекомендац≥њ, €к поводитис€ дал≥. Ќайчаст≥ше ц≥ поради звод€тьс€ до в≥дмови в≥д пал≥нн€, збалансованого харчуванн€, регул€рноњ ф≥зкультури ≥ регул€рного прийому необх≥дних препарат≥в.

” той же час ≥снуЇ ще одна важлива збро€ проти недуги - сила розуму. ¬чен≥ психологи давно встановили, що люди, песим≥стично сприймають своЇ житт€, живуть не так довго ≥ щасливо, €к оптим≥сти.

¬ ход≥ тривалого досл≥дженн€ було встановлено, що люди з негативним типом мисленн€ в≥дчувають б≥льше проблем в боротьб≥ з хворобою. ј ось люди оптим≥стично налаштован≥ ≥ зац≥кавлен≥ в швидкому в≥дновленн≥, швидше вил≥ковувалис€ ≥ поверталис€ до активного способу житт€. ¬иходить, що залишаючись в контакт≥ з≥ своњм розумом на позитивн≥й хвил≥, ми активуЇмо ц≥лющу силу розуму.

ќднак багато хто скаже, що пост≥йно п≥дтримувати позитивне мисленн€ не так просто. јле цьому можна навчитис€. Ќасамперед створ≥ть легку задачу ≥ визначте к≥лька простих крок≥в до њњ реал≥зац≥њ. ¬инагороджуйте себе за кожне саме незначне дос€гненн€ мети. ѕриймайте до уваги ваш р≥вень стресу. якщо ви засмучен≥, в≥дчуваЇте, що над≥€ покидаЇ вас, активно приймайте €скрав≥ перспективи. «авжди нагадуйте соб≥, що хоч у вас ≥ немаЇ повноважень дл€ повного контролю того, що в≥дбуваЇтьс€ у вашому житт≥, але ви маЇте право до всього ставитис€ позитивно.

ѕоставтес€ до позитивного настрою серйозно: склад≥ть список ц≥лей, €к≥ ви хочете дос€гти, м≥сць, куди ви хочете сходити або поњхати, людей, €ких хочете побачити. “≥льки вдумайтес€, ск≥льки корисних справ ви можете зробити, щоб стимулювати позитивне мисленн€!

–озум людини - гнучка субстанц≥€. …ого можна налаштувати так, що ви зможете швидко переходити на позитивне мисленн€, €кщо вас в≥дв≥дують негативн≥ думки. якщо ви зловили себе на думц≥ про хвороби вашого т≥ла, зупин≥тьс€ ≥ почн≥ть думати про хороше. ѕрислухайтес€ до себе в будь-€кий момент, коли вас в≥дв≥дала негативна думка ≥ тод≥ просто зм≥н≥ть њњ на щось хороше, що сталос€ прот€гом дн€ або за останн≥м часом. ¬≥дчуйте в соб≥ рад≥сть. ¬и запустите ц≥лющу силу розуму т≥льки за допомогою позитивних думок. ¬аш розум - найефективн≥ш≥ л≥ки.

„асто захворюванн€ виникаЇ тому, що ми не слухаЇмо сигнали, €к≥ передаЇ нам орган≥зм.  оли сигнали стають €вними, б≥льш≥сть людей починають вживати заход≥в по в≥дновленню душевного стану (кожен по-своЇму). јле Ї люди, €к≥ вперто ≥гнорують сигнали орган≥зму. Ќаше т≥ло завжди намагаЇтьс€ говорити з нами. Ѕ≥льш того, т≥ло ≥ розум працюють €к одне ц≥ле, впливаючи один на одного. —илою думки ми здатн≥ впливати на наше т≥ло. “обто, €кщо думки завжди негативн≥, то хвороб≥ прост≥ше пробратис€ в орган≥зм.

¬ажливо думати про те, чого ви хочете, а не про те, чого ви хочете уникнути. Ќаповнюючи розум позитивними думками, ви приручаЇте ц≥лющу силу розуму. јле коли ви поступаЇтес€ негативним думкам, то перебуваЇте п≥д впливом негативного мисленн€ ≥ в≥дкриваЇте двер≥ недугам.

¬икористовуйте ц≥лющу силу розуму ≥ будьте завжди здоров≥ ≥ позитивн≥!


28.10.2016