оли виникаЇ Ђсиндром менеджераї?
 оли виникаЇ Ђсиндром менеджераї?
 оли виникаЇ Ђсиндром менеджераї?

Ћюбов до прац≥ Ї людською чеснотою. јле бувають випадки, коли пост≥йна робота викликаЇ залежн≥сть. ѕсихологи такий стан називають Ђсиндромом менеджераї ≥ кажуть, що пост≥йна робота шк≥длива дл€ ф≥зичного ≥ псих≥чного здоров'€.

 ожна людина при народженн≥ отримуЇ запас життЇвоњ енерг≥њ. ўе ‘рейд вважав, що цей запас прот€гом житт€ не поповнюЇтьс€. «алежно в≥д темпераменту кожен вир≥шуЇ сам, витрачати цей запас поступово або Ђв≥дкрити краникї на повну силу.

” тих ситуац≥€х, коли людина змушуЇ себе робити щось, що њй не властиво, енерг≥€ витрачаЇтьс€ б≥льш ≥нтенсивно: адже витрата йде не т≥льки на саму д≥ю, але ≥ на мотивац≥ю. ¬ результат≥ рано чи п≥зно включитьс€ захисний механ≥зм, €кий здатний укласти на диван. “акий стан, схожий на депрес≥ю, ≥ може бути Ђсиндромом менеджераї.

¬иходить, що працювати багато - шк≥дливо? ¬се залежить в≥д того, €к ≥ чим ви будете займатис€. ” сучасному св≥т≥, де пост≥йно необх≥дно поповнювати грошовий запас, а дл€ багатьох це означаЇ працювати, люди включаютьс€ в цю неск≥нченну гонку. “ут ≥ може виникнути проблема, при цьому людина нац≥лена т≥льки на дос€гненн€ ≥ забуваЇ про все ≥нше. јле витративши роки житт€ на придбанн€ будинк≥в, €хт та ≥нших атрибут≥в усп≥шност≥, зовс≥м не означаЇ, що людина буде щаслив≥шою за тих, хто не захот≥в брати участь у ц≥й гонц≥.

 оли з'€вл€Їтьс€ залежн≥сть в≥д роботи? «алежн≥сть - це захист в≥д переживань, реакц≥€ на внутр≥шн≥й конфл≥кт. Ќаприклад, ж≥нки йдуть з головою в роботу, €кщо не впевнен≥ у власн≥й привабливост≥ або не знають, €к вир≥шити особисту проблему.

як ≥ ≥нш≥ неприЇмност≥ з≥ здоров'€м, Ђсиндром менеджераї краще попередити, н≥ж допустити. ѕрислухайтес€ част≥ше до свого внутр≥шнього голосу: чого вам хочетьс€ насправд≥? ўо доставл€Ї вам рад≥сть?

ј щоб голос цей звучав б≥льш ч≥тко, не забувайте час в≥д часу влаштовувати соб≥ в≥дпочинок ≥ навчитьс€ розслабл€тис€.


27.10.2016