ўо з'њсти на сн≥данок в холоди?
ўо з'њсти на сн≥данок в холоди?
ўо з'њсти на сн≥данок в холоди?

якщо ос≥нь ≥ зима ваш≥ не улюблен≥ пори року, а холоди доставл€ють дискомфорт, зверн≥ть увагу на своЇ меню. ¬и€вл€Їтьс€, образ харчуванн€ в р≥зн≥ часов≥ сезони маЇ значенн€ дл€ здоров'€. “ак, перший прийом њж≥, сн≥данок, Ї активним чинником травленн€, стрункост≥ ≥ гарного самопочутт€.

ƒ≥Їтологи наголошують, що сн≥дати не просто потр≥бно, але доц≥льно вживати в цей прийом њж≥ калор≥йн≥ продукти. ƒосл≥дники вважають, що, наприклад, €Їчн€ з сосисками або беконом - в≥дм≥нний вар≥ант сн≥данку. ¬≥н надовго насичуЇ ≥ не загрожуЇ ф≥гур≥.  р≥м того, жирн≥ продукти на сн≥данок, за твердженн€м д≥Їтолог≥в, нав≥ть можуть допомогти схуднути.

ј ось в≥дмова в≥д сн≥данку загрожуЇ упов≥льненн€м обм≥ну речовин ≥ спалюванн€ калор≥й. ¬исококалор≥йн≥ продукти, з'њден≥ на сн≥данок, спри€ють прискоренню метабол≥зму, що змушуЇ орган≥зм активн≥ше витрачати енерг≥ю. ÷е збереже вас в≥д занепаду сил, навпаки, працездатн≥сть п≥двищитьс€, а самопочутт€ пол≥пшитьс€.

ƒе€к≥ д≥Їтологи вважають, що вид продукту, з'њденого на сн≥данок, задаЇ тон обм≥ну речовин: жирн≥ продукти спонукають орган≥зм активно переробл€ти жир прот€гом дн€. якщо ваш сн≥данок складаЇтьс€ з вуглевод≥в, то орган≥зм охоч≥ше буде розщеплювати вуглеводи. ƒане твердженн€ було п≥дтверджено результатами експеримент≥в на гризунах.

якщо дл€ вас важливо, щоб сн≥данок був д≥Їтичним, в≥дм≥нним вар≥антом стане омлет. ≈ксперименти показали, що сн≥данок, головним блюдом €кого був омлет ≥з зеленню, спри€в самому значному зниженню р≥вн€ гормон≥в голоду в орган≥зм≥.

ќднак при схваленн≥ калор≥йних та жирних продукт≥в на сн≥данок фах≥вц≥ п≥дкреслюють значущ≥сть збалансованого харчуванн€. “ак, ковбаса ≥ сосиски на сн≥данок - це добре, але це не означаЇ, що дан≥ продукти допустим≥ щодн€ у велик≥й к≥лькост≥.  овбасу краще зам≥нити натуральним в≥двареним м'€сом, б≥льше вживати омлети. ќбов'€зковим пунктом вашого меню в будь-€кий час дн€ повинна бути кл≥тковина - лист€ салату, стебло селери, зелень, овоч≥, а м≥ж прийомами њж≥ корисно п≥дкр≥питис€ фруктами.


18.10.2016