„и вил≥ковна плоскостоп≥сть?
„и вил≥ковна плоскостоп≥сть?
  „и вил≥ковна плоскостоп≥сть?

≤снують захворюванн€, важлив≥сть €ких часто недооц≥нюють нав≥ть л≥кар≥. ќдним з них Ї плоскостоп≥сть. “ак €к дане захворюванн€ розвиваЇтьс€ в дит€чому в≥ц≥, то його можна уникнути простими проф≥лактичними методами, €кщо звернути увагу на проблему вчасно.

≤гноруванн€ больового синдрому в ногах ≥ проблем при ход≥ веде до того, що плоскостоп≥сть не т≥льки прогресуЇ, але ≥ ускладнюЇтьс€ супутн≥ми захворюванн€ми. Ѕувають так≥ складн≥ випадки, коли не т≥льки комплекс спец≥альних вправ не допомагаЇ, а й оперативне втручанн€ ви€вл€Їтьс€ безсилим, що веде до ≥нвал≥дност≥.

јле €кщо л≥куванн€ почати вчасно, то шанси забути про проблеми плоскостопост≥ дуже висок≥. ≤ не варто слухати тих, хто стверджуЇ, що плоскостоп≥сть Ц це €к цукровий д≥абет, з €ким н≥чого вд≥€ти не можна.

як л≥куЇтьс€ плоскостоп≥сть?

Ћ≥куванн€ плоскостопост≥ - процес складний ≥ справд≥ не завжди зд≥йсненний. јле нав≥ть €кщо прогноз на л≥куванн€ неспри€тливий, необх≥дний комплекс метод≥в щодо усуненн€ больового синдрому ≥ зупинц≥ деформац≥њ стопи. ÷е допоможе €к зупинити подальший розвиток плоскостопост≥, так ≥ зменшити головний б≥ль, бол≥ в суглобах ≥ в област≥ хребта, супутн≥ артрози, остеохондрози, викривленн€ хребта та ≥нш≥ деформац≥њ опорно-рухового апарату.

™ випадки, коли плоскостоп≥сть д≥йсно невил≥ковна. “ак, плоскостоп≥сть 1-2 ступен€ п≥ддаЇтьс€ л≥куванню лише у д≥тей ≥ п≥дл≥тк≥в до 16 рок≥в. ƒорослим можна зд≥йснити лише незначну корекц≥ю, €ка необх≥дна в будь-€кому випадку: €кщо в≥д нењ в≥дмовитис€, то симптоми будуть лише посилюватис€. Ѕол≥ в ногах ≥ нав≥ть м≥грен≥ виникають через неправильну амортизац≥ю поштовх≥в, €к≥ виникають при ходьб≥ ≥ впливають на головний мозок, що може негативно вплинути на працездатн≥сть ≥ стати причиною пог≥ршенн€ розумовоњ д≥€льност≥.

„им ран≥ше д≥агностувати ≥ почати л≥куванн€ плоскостопост≥, тим б≥льше позитивним буде результат.20.10.2016