„и вил≥ковний варикоз?
„и вил≥ковний варикоз?

” наш час, на жаль, абсолютно здорову людину важко знайти. јле Ї хвороби, з €кими людина живе роками, нав≥ть не пом≥чаючи њх, а Ї так≥, €к≥ принос€ть стражданн€ пост≥йно.

ќдн≥Їю з таких хвороб Ї варикоз. ѕ≥дступн≥сть цього захворюванн€ пол€гаЇ в тому, що на ранн≥х стад≥€х на нього мало хто звертаЇ увагу. јле коли хвороба починаЇ доставл€ти серйозний дискомфорт, л≥куванн€ стаЇ дуже складним. ¬арикоз призводить до того, що судини закупорюютьс€, створюючи тромби. ј привести це може до багатьох проблем з≥ здоров'€м.

” чому причина варикозу?

„ерез зсув електромагн≥тного балансу всередин≥ судини еритроцити склеюютьс€ ≥ утворюЇтьс€ тромб. “ому оптимальний вих≥д - в≥дновити баланс, щоб тромб розсмоктавс€ ≥ пот≥к кров≥ знову став в≥льним.

Ќа сьогодн≥ оф≥ц≥йна медицина, на жаль, не пропонуЇ б≥льш-менш ефективн≥ засоби л≥куванн€ ц≥Їњ хвороби. ¬с≥ ≥снуюч≥ методи пропонують боротис€ з насл≥дками захворюванн€. јле що допоможе впоратис€ з причиною?

Ќа щаст€, так≥ засоби Ї. —учасн≥ медичн≥ центри мають у своЇму розпор€дженн≥ нов≥тнЇ обладнанн€, за допомогою €кого дос€гаютьс€ позитивн≥ результати. Ќ≥€ких поб≥чних ефект≥в ≥ небажаних насл≥дк≥в не виникаЇ, хоча часул≥куванн€ може зайн€ти чимало.

ƒос€гнувши позитивних результат≥в у л≥куванн≥ варикозу, пац≥Їнти повинн≥ мати на уваз≥, що варикоз - це насл≥док загальних процес≥в в орган≥зм≥. ¬ил≥кувавши в одному м≥сц≥, необх≥дно зм≥нити житт€ таким чином, щоб через де€кий час, судини не забилис€ на ≥нш≥й д≥л€нц≥ кровоносноњ системи.


30.09.2016