“оп-5 Ђрозумнихї продукт≥в
“оп-5 Ђрозумнихї продукт≥в

якщо хочете, щоб ваш мозок служив вам €к можна довше в≥рою ≥ правдою, уважно проанал≥зуйте продукти вашого столу. ЌедавнЇ досл≥дженн€ показало, що продукти, корисн≥ дл€ серц€, також спри€тливо впливають на роботу мозку.

ќтже, пропонуЇмо познайомитис€ з рейтингом Ђрозумнихї продукт≥в.

1. ∆уравлина

¬чен≥ вважають, що розумн≥шими люди стають в≥д журавлини. ¬она м≥стить велику к≥льк≥сть антиоксидант≥в, €к≥ вступають у взаЇмод≥ю з в≥льними радикалами кисню. ÷≥ радикали робл€ть гормон холестерол шк≥дливими дл€ серц€ ≥ судин, в≥дпов≥дають за пог≥ршенн€ пам'€т≥ ≥ роботи опорно-рухового апарату по м≥р≥ стар≥нн€ орган≥зму.

2. „орниц€

„орниц€ маЇ т≥ ж властивост≥, що й журавлина, але антиоксидант≥в в н≥й набагато менше. ” н≥й м≥ст€тьс€ речовини, що пол≥пшують з≥р.

3.  рупнолистовий бур€к ≥ капуста

÷≥ два овоч≥ под≥лили м≥ж собою третЇ м≥сце. ” них м≥ст€тьс€ речовини, що руйнують ферменти, €к≥ у великих к≥лькост€х призвод€ть до хвороби јльцгеймера ≥ зниженню когн≥тивноњ функц≥њ.

4. ∆ирна риба

Ћосось, сардини, оселедець та ≥нш≥ под≥бн≥ породи риби м≥ст€ть жирн≥ речовини, що розщеплюють шк≥длив≥ ферменти. ¬чен≥ довели, що €кщо хоча б раз на тиждень вживати в њжу один з жирних сорт≥в риби, ≥стотно знизитьс€ ймов≥рн≥сть захворюванн€ хворобою јльцгеймера.

5. Ўпинат

ƒосл≥дженн€ показали, що шпинат упов≥льнюЇ по€ви проблем в нервов≥й систем≥, викликан≥ стар≥нн€м, перешкоджаЇ виникненню порушень п≥знавальних зд≥бностей.


28.09.2016