„ому псуЇтьс€ наше здоров'€?
 „ому псуЇтьс€ наше здоров'€?

” пошуках в≥дпов≥д≥ на питанн€ Ђ” чому причина поганого здоров'€?ї, вчен≥ прийшли до висновку, що в усьому винна нестача часу. ќпитуванн€ показали, що у сучасних людей часто не залишаЇтьс€ часу на те, щоб сходити в спортзал, правильно харчуватис€, а ≥нод≥ нав≥ть почистити зуби!

—аме брак часу Ї основною причиною, по €к≥й люди в цив≥л≥зованому св≥т≥ харчуютьс€ нездоровою њжею ≥ не прид≥л€ють уваги ф≥зичн≥й активност≥, вважають американськ≥ експерти.

ќпитуванн€ показало, що 80% респондент≥в не њд€ть достатню к≥льк≥сть фрукт≥в ≥ овоч≥в, 60% з≥зналис€, що у них немаЇ часу на зан€тт€ спортом, 25% п≥дтвердили, що щ≥льний граф≥к не дозвол€Ї њм щодн€ чистити зуби. 80% опитаних п≥дтвердили, що хот≥ли б зм≥нити на краще св≥й спос≥б житт€.

‘ах≥вц≥ рекомендують вживати не менше дев'€ти порц≥й фрукт≥в ≥ овоч≥в на день, 150 хвилин щотижн€ прид≥л€ти ф≥зкультури, а зуби очищати не менше двох раз≥в на день, причому краще зубною ниткою.

якщо задуматис€ про те, чим загрожуЇ таке безтурботне ставленн€ до свого здоров'€, то можна знайти час ≥ дл€ спорту, ≥ дл€ правильного харчуванн€, ≥ дл€ г≥г≥Їни ротовоњ порожнини. јдже брак часу часто Ї насл≥дком нашоњ неорган≥зованост≥, а може ≥ л≥н≥...


24.09.2016