як не придбати д≥абет?
як не придбати д≥абет?

ƒ≥абет - один з л≥дер≥в за к≥льк≥стю захворювань на планет≥. ÷е хвороба, при €к≥й п≥двищуЇтьс€ р≥вень цукру в кров≥, розвиваЇтьс€ тод≥, коли орган≥зм не виробл€Ї достатньо гормону ≥нсул≥ну, €кий регулюЇ р≥вень глюкози. ” занедбаному вигл€д≥ д≥абет може призвести до серйозних ускладнень.

ќсновними ознаками д≥абету Ї сильна спрага, голод, прискорене сечовипусканн€. якщо ж д≥абет не л≥кувати, то це може призвести до в≥дмови нирок ≥ хвороб серцево-судинноњ системи. як в≥домо, проф≥лактика - кращий спос≥бл≥куванн€, а тому д≥абет краще не допустити.

ѕерш за все, необх≥дно стежити за своњм харчуванн€м. ќсобливо це важливо дл€ тих, у кого в родин≥ були випадки д≥абету. Ћасунам сл≥д ур≥зати порц≥њ шоколаду, цукерок ≥ т≥стечок. ќптимальним харчуванн€м дл€ проф≥лактики д≥абету Ї овоч≥, фрукти ≥ продукти з ц≥льного зерна.

«айва вага - один з основних фактор≥в ризику цукрового д≥абету. ѕобоюванн€ повинн≥ викликати в≥дкладенн€ в област≥ живота.

¬елику користь дл€ проф≥лактики д≥абету принесе ф≥зично активний спос≥б житт€. Ќав≥ть звичайна ходьба допоможе п≥дтримати здоров'€. Ћюди, що займаютьс€ спортом, набагато р≥дше хвор≥ють на д≥абет.

–изик розвитку д≥абету п≥двищують шк≥длив≥ звички, а тому в≥дмовтес€ в≥д сигарет ≥ спиртного.

Ќегативно позначаютьс€ на ≥мун≥тет тривоги ≥ хвилюванн€, тому намагайтес€ по можливост≥ уникати стрес≥в.


19.09.2016