ћатеринська любов - над≥йний захист здоров'€
ћатеринська любов - над≥йний захист здоров'€
ћатеринська любов - над≥йний захист здоров'€

ћатеринська любов - величезна сила, необх≥дна не т≥льки дл€ нормального емоц≥йного стану, але ≥ дл€ здоров'€ дитини. јмериканськ≥ вчен≥ вважають, що материнська любов захищаЇ в≥д хвороб у будь-€кому в≥ц≥.

¬≥домо, що д≥ти, народжен≥ в б≥дних с≥м'€х, част≥ше стикаютьс€ з хрон≥чними захворюванн€ми в дорослому житт≥, але на здоров'€ багатьох людей б≥дн≥сть н≥€к не позначаЇтьс€.

¬чен≥ довели, що материнська любов ≥ турбота допомагають орган≥зму дитини захиститис€ в≥д хвороб, нав≥ть €кщо вона росте в злидн€х.

” досл≥дженн≥ вчен≥ оц≥нили стан здоров'€ 1000 ос≥б з с≥мей з низьким соц≥ально-економ≥чним статусом, беручи до уваги так≥ хвороби €к д≥абет ≥ захворюванн€ серцево-судинноњ системи. –азом з тим вони спостер≥гали за здоров'€м 1200 людей прот€гом 10 рок≥в, щоб зрозум≥ти ≥ оц≥нити вплив материнськоњ турботи на њх ф≥зичний стан.

—трес, отриманий в дитинств≥, за оц≥нкою досл≥дник≥в, накладаЇ б≥олог≥чний в≥дбиток на здоров'€ на все житт€. јле материнська турбота ≥ любов може значно знизити ризики. ¬чен≥ припускають, що вс€ справа в комб≥нац≥њ сп≥вчутт€, вм≥нн€ боротис€ з труднощами ≥ самоповаги, €к≥ мати прищеплюЇ д≥т€м з дитинства.

Ћюб≥ть своњх малюк≥в любов'ю найм≥цн≥шою, так ви зможете захистити њх в≥д недуг на все житт€.18.09.2016