—т≥йк≥сть до стресу визначаЇ група кров≥?
—т≥йк≥сть до стресу визначаЇ група кров≥?
—т≥йк≥сть до стресу визначаЇ група кров≥?

 ожен батько будуЇ прогнози щодо здоров'€ ≥ життЇвих усп≥х≥в своњх д≥тей. —еред бажано прогнозованих рис особистост≥ також знаходитьс€ ст≥йк≥сть до стрес≥в, одне з найб≥льш корисних €костей в наше стол≥тт€.

ўо в≥домо про дитину в≥дразу п≥сл€ њњ народженн€? «р≥ст, вага, загальн≥ дан≥ про стан здоров'€. “акож стаЇ в≥домою група кров≥. ¬чен≥ говор€ть, що по н≥й можна прогнозувати ст≥йк≥сть до стресу.

«в'€зок групи кров≥ з≥ ст≥йк≥стю до стрес≥в по€снюЇтьс€ зчепленн€м спадкових ген≥в, €кими запрограмована група кров≥, з одного боку, ≥ регул€ц≥њ гормон≥в стресу, з ≥ншого боку.

‘ах≥вц≥ передбачають, що найб≥льш стресост≥йк≥ люди з першою групою кров≥. ѕ≥сл€ нењ йде четверта група кров≥. ј самими нест≥йкими вважаютьс€ особи з другою групою кров≥. —ередн€ позиц≥ю м≥ж четвертою та другою групою в≥дводитьс€ власникам третьоњ групи кров≥.

“аким чином, р€д стресост≥йкост≥ по груп≥ кров≥ вигл€даЇ так (по низх≥дн≥й):

1. ѕерша група кров≥ (0)

2. „етверта група кров≥ (ј¬)

3. “рет€ група кров≥ (¬)

4. ƒруга група кров≥ (ј).

ќднак власникам Ђнест≥йкоњї групи кров≥ не варто засмучуватис€. Ѕатькам таких д≥тей просто варто звернути б≥льше уваги на управл≥нн€ стресом ≥ вчити методикам стрес-менеджменту. якщо почати таке навчанн€ з пелюшок - ст≥йк≥сть до стресу буде вище, незважаючи на групу кров≥.04.09.2016