” чому головна причина поганого самопочутт€ людей в св≥т≥?
” чому головна причина поганого самопочутт€ людей в св≥т≥?
” чому головна причина поганого самопочутт€ людей в св≥т≥?

Ѕ≥ль у спин≥ - найпоширен≥ший б≥ль серед людей. ÷е одна з головних причин поганого самопочутт€, €ка випереджаЇ нав≥ть серцево-судинн≥ захворюванн€ ≥ мал€р≥ю.

јмериканськ≥ вчен≥ провели досл≥дженн€, в ход≥ €кого ви€вили, що б≥ль в спин≥ Ї одним з найб≥льш тривалих за часом тип≥в болю, з €кими люди вимушен≥ жити на прот€з≥ багатьох рок≥в. “акож б≥ль в спин≥ Ї пров≥дною причиною ≥нвал≥дност≥ у св≥т≥. ѕов'€зана ≥ близька за к≥льк≥сними показниками також б≥ль в шињ, €ка також часто Ї причиною поганого здоров'€, пог≥ршуЇ €к≥сть житт€.

¬чен≥ в≥дзначають, що бол≥ в спин≥ сьогодн≥ - це не т≥льки дол€ людей похилого в≥ку, в≥н також докучаЇ молодим люд€м у в≥ц≥ в≥д 30 рок≥в. ѕричина очевидна - величезна к≥льк≥сть часу, що проводитьс€ на ст≥льц€х ≥ диванах, надм≥рне захопленн€ комп'ютером, смартфонами ≥ планшетами. Ѕ≥льш того, попул€рн≥сть гаджет≥в веде до того, що бол≥ в спин≥ сьогодн≥ стали з'€вл€тис€ ≥ у 12-р≥чних д≥тей.

Ќаступною причиною поганого самопочутт€ людей Ї головний б≥ль ≥ м≥грен≥. —татистика показуЇ, що 1,6 м≥ль€рда людей у св≥т≥ (а це чверть всього населенн€) страждають в≥д головних бол≥в, а 850 м≥льйон≥в - в≥д м≥грен≥.04.09.2016