як≥ емоц≥њ найнебезпечн≥ш≥ дл€ здоров'€?
як≥ емоц≥њ найнебезпечн≥ш≥ дл€ здоров'€?
як≥ емоц≥њ найнебезпечн≥ш≥ дл€ здоров'€?

¬чен≥ в област≥ психолог≥њ ≥ психосоматики провели досл≥дженн€, в ход≥ €кого спостер≥гали за 2 тис. добровольц€ми. ¬ результат≥ було ви€влено п'€ть найшк≥длив≥ших дл€ здоров'€ почутт≥в.

«аздр≥сть

” заздр≥сник≥в, €к ви€вилос€, вище ризик виникненн€ ≥нфаркту в 2,5 рази, н≥ж у людей, €к≥ вм≥ють рад≥ти чужим усп≥хам. ¬чен≥ називають заздр≥сть отрутою дл€ людського серц€.

–евнощ≥

¬ ход≥ досл≥дженн€ було встановлено, що ревнощ≥ порушують гормональний баланс орган≥зму. ѕерш за все, зменшуЇтьс€ виробленн€ статевих гормон≥в, зокрема тестостерону, що веде до чолов≥чоњ ≥мпотенц≥њ. ѕри цьому було з'€совано, що почутт€ ревнощ≥в притаманне др≥б'€зковим, тиран≥чним особистост€м.

—амобичуванн€

як ви€вилос€, почутт€ провини п≥двищуЇ ймов≥рн≥сть розвитку онколог≥чних процес≥в. Ћюди, що займаютьс€ самобичуванн€м, част≥ше хвор≥ють на застуду, б≥льш схильн≥ до ≥нфекц≥й ≥ сприймають це €к належне. ¬чен≥ впевнен≥, що здоров'€ на 80% залежить в≥д психолог≥чного стану.

∆ал≥сть до себе

Ўкодуючи себе, ми провокуЇмо хвороби печ≥нки, в орган≥зм≥ зб≥льшуЇтьс€ виробленн€ ацетилхол≥ну - гормону слабкост≥, знижуЇтьс€ вм≥ст цукру в кров≥, виникають проблеми з травленн€м.

∆ад≥бн≥сть

÷€ ще одна емоц≥€, що негативно впливаЇ на травленн€, так само може виникнути бул≥м≥€ ≥ анорекс≥€. ѕом≥чено, що почутт€ жад≥бност≥ сус≥дить з недоречним марнотратством.


01.06.2016