–евн≥вц≥в потр≥бно л≥кувати!
–евн≥вц≥в потр≥бно л≥кувати!
 –евн≥вц≥в потр≥бно л≥кувати!

як часто ревнощ≥ стають причиною зруйнованих в≥дносин! ўо таке почутт€ ревнощ≥в ≥ чи можна з ним впоратис€, щоб жити ≥ насолоджуватис€ любов'ю?

Ќещодавно ≥тал≥йськ≥ вчен≥ встановили, що ревнощ≥ - це хвороба, €ка потребуЇ л≥куванн€. ¬ ход≥ спостереженн€ за подружн≥ми парами досл≥дники встанови, що де€к≥ емоц≥њ, так≥ €к ревнощ≥, не що ≥нше, €к захворюванн€.

ѕсихологи називають ревнощ≥ руйн≥вним, ницим почутт€м, заснованим на невпевненост≥ в соб≥. ” той же час не в кожному випадку ревнощ≥ п≥дходить п≥д визначенн€ Ђпатолог≥чн≥ї. ѕатолог≥чним Ї агресивний про€в ревнощ≥в або ревнощ≥ у вигл€д≥ нападу. ¬чен≥ знайшли область мозку, через €ку будь-€ка людина може перетворитис€ в шаленого ревнивц€.

‘ах≥вц≥ кажуть, що ревнощ≥ обумовлен≥ надм≥рною активн≥стю в певних област€х мозку. ѕричому под≥бн≥ про€ви можуть сильно нашкодити людин≥, так €к повн≥стю позбавл€ють њњ самоконтролю. “ак≥ хвороблив≥ ревнощ≥ можуть довести њњ до стану афекту, п≥д час €кого вона може зд≥йснювати сам≥ необдуман≥ вчинки.

–ан≥ше наукою вже було доведено, що сильн≥ почутт€ сам≥ по соб≥ вже Ї про€вом патолог≥њ в орган≥зм≥. якщо ран≥ше хворобою була визнана любов, то зараз вчен≥ заговорили про ревнощ≥ €к хворобу, ≥ шукають засоби дл€ њњ зц≥ленн€.29.08.2016