¬≥ддавати чи не в≥ддавати дитину в дит€чий садок?
¬≥ддавати чи не в≥ддавати дитину в дит€чий садок?
¬≥ддавати чи не в≥ддавати дитину в дит€чий садок?

 оли малюк п≥дростаЇ ≥ стаЇ б≥льш менш самост≥йним, у багатьох с≥м'€х починаютьс€ справжн≥ дебати: в≥ддавати чи не в≥ддавати дитину в дит€чий садок. ¬ €кому в≥ц≥ краще в≥ддавати в садок? якщо залишати вдома, то чи зможе дитина нормально сп≥лкуватис€ з однол≥тками?

ѕереваги в≥дв≥дуванн€ дит€чого садка очевидн≥: дитина вчитис€ грати ≥ сп≥лкуватис€ з≥ своњми ровесниками, мама може вийти на роботу, малюк може брати участь в розвиваючих зан€тт€х, набуваЇ певну самост≥йн≥сть (вчитьс€ од€гатис€, њсти, вмиватис€ та ≥н.)

’оча у дит€чого садку Ї ≥ своњ недол≥ки. ѕерш за все, це те, що б≥льшу частину дн€ дитина проводить без мами та≥нших близьких людей, в≥дчуваючи емоц≥йну незахищен≥сть. ƒитин≥ дл€ нормального росту ≥ розвитку необх≥дно емоц≥йне тепло, любов ≥ п≥дтримка. ≤ €кими б хорошими не були виховател≥, с≥м'ю малюков≥ вони не зам≥н€ть.

ѕо-друге, б≥льш≥сть д≥тей в≥дчуваЇ психолог≥чну перевтомлюван≥сть в≥д неможливост≥ побути на самот≥ ≥ зайн€тис€ тим, чим хочетьс€ на даний момент. ÷е основна причина того, чому д≥ти не хочуть ходити в садок ≥ починають хвор≥ти.

јле, з ≥ншого боку, група д≥тей в садку - це маленька модель сусп≥льства дорослого, де вимальовуютьс€ в≥дносини: л≥дери виступають вперед, б≥льш поступлив≥ п≥дкор€ютьс€ або навчаютьс€ посто€ти за себе. ’ороша репетиц≥€ дорослого житт€!


24.08.2016