ћ'€ка подушка забираЇ молод≥сть?
ћ'€ка подушка забираЇ молод≥сть?
 ћ'€ка подушка забираЇ молод≥сть?

–анн≥ зморшки ≥ набр€ки обличч€ - найлют≥ш≥ вороги кожноњ ж≥нки. Ќа боротьбу з ними йдуть найр≥зноман≥тн≥ш≥ засоби: дорога косметика, народн≥ рецепти, правильне харчуванн€, спец≥альн≥ вправи. јле фах≥вц≥ кажуть, що все це буде малоефективним, €кщо ж≥нка любить спати на м'€к≥й подушц≥.

¬ ход≥ досл≥джень вчен≥ прийшли до висновку, що по€в≥ зморшок ≥ набр€к≥в в значн≥й м≥р≥ спри€ють м'€к≥ подушки.

якщо про користь пружних матрац≥в люди б≥льш-менш об≥знан≥, то подушки найчаст≥ше вибираютьс€, виход€чи з комфортност≥, а не корист≥ дл€ т≥ла.

“аким чином, медики вважають, що з такими симптомами стар≥нн€ €к зморшки ≥ набр€ки, можна ефективно боротис€, не вдаючись до дорогих естетичних процедур.

Ќа думку експерт≥в, в≥д того, на €к≥й поверхн≥ спить людина, залежить њњ здоров'€ ≥ зовн≥шн≥й вигл€д. ‘ах≥вц≥ рекомендують зупин€ти св≥й виб≥р на досить твердих подушках, так €к занадто м'€к≥ можуть стати причиною змарн≥лого стану шк≥ри обличч€. —права в тому, що м'€к≥ подушки ≥ матраци призвод€ть до того, що ув≥ сн≥ кровооб≥г спов≥льнюЇтьс€, що веде до набр€к≥в, зморшок ≥ втрати пружност≥ шк≥ри.

 р≥м того, фах≥вц≥ не рекомендують спати на п≥р'€них подушках, так €к в них часто посел€ютьс€ пилов≥ кл≥щ≥, що викликають алерг≥чн≥ реакц≥њ, аж до демодекозу, здатного спотворити обличч€. Ќайб≥льш оптимальними дл€ здоров'€ ≥ збереженн€ молодост≥ медики вважають синтепонов≥ подушки.


15.07.2016