«доров'€ ≥ хвороби залежать в≥д характеру
«доров'€ ≥ хвороби залежать в≥д характеру
«доров'€ ≥ хвороби залежать в≥д характеру

„ому в одних людей здоров'€ м≥цне прот€гом усього житт€, а ≥нш≥ з молодост≥ маютьс€ з хворобами?

« точки зору психолог≥в, стан здоров'€ багато в чому визначаЇтьс€ психолог≥Їю людини.

¬чен≥ вз€ли в основу ефект плацебо ≥ провели експеримент з т€жкохворими людьми, €ких попросили говорити про своЇ одужанн€ по 10 раз≥в на день. ¬же через к≥лька тижн≥в анал≥зи хворих прийшли в норму, а пац≥Їнт≥в виписали без оперативного або ≥ншого медичного втручанн€. ¬чен≥ мають нам≥р в майбутньому проводити аналог≥чн≥ досл≥ди в ≥нших отросл€х, щоб розробити принципово новий п≥дх≥д до л≥куванн€.

якщо говорити про зв'€зок хвороб з психолог≥Їю, то вчен≥ з'€сували, що в основ≥ кожноњ хвороби лежить негативна риса характеру. ¬и€вл€Їтьс€, за твердженн€м психолог≥в, хворобу можна перемогти, зм≥нивши характер.

ўо найчаст≥ше призводить до хвороб? —трес. ј стрес - це спазм. ѕри р≥зних емоц≥€х спазмуютьс€ р≥зн≥ нервов≥ зак≥нченн€, €к≥ защемл€ють кровоносн≥ судини, що несуть живленн€ до органу. “аким чином, орган не отримуЇ належного живленн€ ≥ захворюЇ.

¬иходить, дл€ того, щоб позбутис€ хвороби, людина повинна зрозум≥ти, €к≥ негативн≥ в≥брац≥њ привели њњ орган≥зм до хвороби, €к≥ негативн≥ риси характеру п≥д≥рвали здоров'€. јле так €к проанал≥зувати себе самому вдаЇтьс€ далеко не кожному, на допомогу приход€ть психоанал≥тики, €к≥ п≥дбирають потр≥бну методику з≥ зм≥ни рис характеру.

¬иходить, по хворобах можна визначити характер людини? ѕсихологи можуть!


12.07.2016