„ому т€гне на шк≥дливу њжу?
„ому т€гне на шк≥дливу њжу?

якщо вас непереборно т€гне на €кусь нездорову њжу, це може говорити про брак важливих речовин в орган≥зм≥. “аким чином орган≥зм подаЇ сигнали, що з ним не все гаразд.

—олодощ≥

якщо цукерки, шоколадки ≥ тортики зникають у вас з небувалою швидк≥стю, це може говорити про зниженн€ де€ких вид≥в гормон≥в, гормон≥в надниркових залоз, наприклад. якщо паралельно в рот≥ сух≥сть, сверб≥ж шк≥ри, то треба в≥дв≥дати ендокринолога, так €к це може передв≥щати д≥абет.

Ѕажанн€ Ђп≥дсолодитиї житт€ виникаЇ ≥ при стрес≥, цукерками ≥ шоколадом можна Ђзањстиї стрес, отримати енергетичне, а також Ђморальнеї п≥дживленн€ у вигл€д≥ ендорф≥н≥в - Ђгормон≥в радост≥ї.

‘аст-фуд ≥ смажена њжа

якщо орган≥зм вимагаЇ гамбургер≥в, картопл≥ фр≥, жирноњ њж≥, варто задуматис€ про нестачу б≥лка в орган≥зм≥, €кий удосталь м≥ститьс€ в жирному м'€с≥. —корегуйте к≥льк≥сть протењну в своЇму меню.

√остра нестача в≥там≥ну ¬ або зал≥за також може стати причиною бажанн€ м'€сних страв. “≥ло намагаЇтьс€ заповнити недол≥к ≥ буквально змушуЇ њсти шк≥длив≥ продукти.

Ќа жирне ≥ калор≥йне т€гне ≥ тод≥, коли людина недосипаЇ. ¬томленому орган≥зму необх≥дн≥ сили, тому в≥н починаЇ вимагати шк≥дливоњ њж≥, так €к ЂзнаЇї, що саме вона швидко може викликати почутт€ ситост≥. ’оча користь в так≥й зам≥н≥ в≥дпочинку вельми сумн≥вна.

—неки

ѕост≥йне жуванн€ ч≥пс≥в, крекер≥в, копченого сиру та ≥нших солоних продукт≥в - це не просто звичка, а сигнал про нестачу вологи в орган≥зм≥. ∆ага досить часто маскуЇтьс€ п≥д голод, а споживанн€ Ђсоленостейї призводить до того, що людина починаЇ б≥льше пити, так орган≥зм може в≥дновити св≥й баланс. јле €кщо вживати багато таких продукт≥в, то можна д≥стати проблему з серцево-судинною системою. ¬≥д надлишку сол≥ р≥дина застоюЇтьс€, викликаючи набр€ки.

‘ах≥вц≥ кажуть, що любов до снек≥в може по€снюватис€ ≥ недол≥ком твердоњ њж≥ в рац≥он≥.

 рейда ≥ фарба

™ люди, €к≥ визнаютьс€ в непереборному бажанн≥ њсти крейду, штукатурку або звичайну землю. ÷е може вказувати на проблеми з кальц≥Їм ≥ в≥там≥ном D, €к≥ в≥дпов≥дають за м≥цн≥сть к≥сток. ¬иправити ситуац≥ю можна, зб≥льшивши в рац≥он≥ к≥льк≥сть молочних продукт≥в, €Їць, вершкового масла ≥ риби.

якщо вам сильно хочетьс€ п≥дгор≥лоњ њж≥, це сигнал про те, що орган≥зму не вистачаЇ вуглевод≥в. јле джерело його повинно бути здоровим - мед, фрукти, ц≥льнозерновий хл≥б, солодка картопл€.

’олод або л≥д

якщо т€гне на морозиво або напоњ з льодом, ≥ це в холодний пер≥од року, перев≥рте р≥вень марганцю в кров≥. ÷ей елемент необх≥дний дл€ нормального функц≥онуванн€ нервовоњ системи, боретьс€ з в≥льними радикалами, бере участь в синтез≥ гормону щитовидноњ залози тироксину ≥ т. п. ¬ключ≥ть у св≥й рац≥он пророщену гречку ≥ овес, картоплю, томати, горох, гор≥хи, житн≥й хл≥б.


10.07.2016