ѕривчайтес€ пити воду!
ѕривчайтес€ пити воду!

ѕро необх≥дн≥сть води дл€ орган≥зму знають ≥ говор€ть вс≥. јле часто ми забуваЇмо про те, що певна к≥льк≥сть води нам необх≥дно щодн€, а не час в≥д часу. як прищепити звичку пити воду?

‘ах≥вц≥ кажуть, що в≥дсутн≥сть бажанн€ пити воду част≥ше пов'€зано з в≥дсутн≥стю смаку у води. ¬иправити це можна легко, додавши у воду трохи улюбленого соку.

«роб≥ть питт€ води приЇмним ритуалом.  уп≥ть дл€ себе привабливу чашку, наб≥р €скравих соломинок. ÷е забезпечити гарний настр≥й, що змусить част≥ше згадувати про воду.

ѕривч≥ть себе завжди ≥ всюди мати з собою воду: на прогул€нц≥, у ф≥тнес-зал≥, в к≥нотеатр≥, на робот≥, в транспорт≥. ¬ода повинна стати таким же важливим елементом, €к ключ≥, телефон або паспорт.

ћи часто обманюЇмо себе тим, що випиваЇмо достатньо р≥дини, хоча весь водний рац≥он складаЇтьс€ з дек≥лькох чашок кави або чаю п≥д час робочого дн€. Ќа жаль, ц≥ напоњ в розрахунок не йдуть - вода повинна бути звичайною. ƒо реч≥, вода пр€мо з-п≥д крана - не вар≥ант, це може бути нав≥ть небезпечно.

якщо хочетьс€ перекусити Ђневчасної (оп≥вноч≥ або м≥ж прийомами њж≥), це, швидше за все, про€ви прихованоњ спраги. ѕам'€тайте про це ≥ просто випийте води.

—такан води вранц≥ натщесерце - в≥дм≥нний початок дн€. ¬ода очищаЇ орган≥зм ≥ спри€Ї кращому обм≥ну речовин.

ћаЇ значенн€ ≥ €к≥сть води. ¬ибирайте природну питну воду з вм≥стом необх≥дних корисних речовин. “ака вода принесе вашому здоров'ю максимальну користь.


04.07.2016