як солодощ≥ впливають на швидк≥сть стар≥нн€?
як солодощ≥ впливають на швидк≥сть стар≥нн€?
як солодощ≥ впливають на швидк≥сть стар≥нн€?

якщо ви хочете довше залишатис€ молодими, в≥дмовтес€ в≥д вживанн€ солодощ≥в. ѕро те, що холестерин, €кий м≥ститьс€ в ковбасах, картопл≥-фр≥, €йц€х, вершковому масл≥ ≥ ≥нших продуктах тваринного походженн€, небезпечний дл€ здоров'€, ми добре знаЇмо. јле тепер вчен≥ з'€сували, що у любител≥в солодкого холестерин зл≥таЇ до найвищих цифр, через що судини передчасно стар≥ють.

ќсобливо небезпечн≥ з ц≥Їњ точки зору кондитерськ≥ вироби ≥ндустр≥ального виробництва. якщо в домашн≥й вип≥чц≥ ви можете покласти менше цукру, масла, маргарину або €Їць, тим самим знижуючи р≥вень холестерину, то в масовому виробництв≥ н≥хто цим не переймаЇтьс€. ј дл€ зменшенн€ витрат солодощ≥, €к правило, готують на транс-жирах, г≥дроген≥зованих рослинних жирах.

™ ще один небезпечний секрет, прихований в солодощах. ¬ ход≥ досл≥дженн€ за участю б≥льше шести тис€ч чолов≥к було з'€совано, що причиною найвищих р≥вн≥в холестерину може бути фруктоза, €ку часто використовують зам≥сть цукру.

¬и€вилос€, що при вживанн≥ великоњ к≥лькост≥ солодкого у випробовуваних р≥зко п≥двищувавс€ р≥вень Ђпоганогої холестерину в кров≥ ≥ знижувавс€ р≥вень Ђхорошогої. ¬чен≥ поки не з'€сували, чому так в≥дбуваЇтьс€.

«вичайно, це не означаЇ, що потр≥бно в≥дмовитис€ в≥д фрукт≥в. –екомендуЇтьс€ дотримуватис€ в≥домого вс≥м правила попередженн€ проблем з≥ здоров'€м - пом≥рн≥сть у всьому.


29.06.2016