ўо буде, €кщо проковтнути жувальну гумку?
ўо буде, €кщо проковтнути жувальну гумку?
ўо буде, €кщо проковтнути жувальну гумку?

Ќаск≥льки небезпечно ковтнув жувальна гумка? —к≥льки часу вона пробуде в шлунку? „и варто переживати батькам, €кщо дитина проковтнула жуйку?

Ѕагато дорослих переконан≥, що ковтати жувальну гумку небезпечно дл€ здоров'€. Ќасправд≥, н≥чого страшного в цьому немаЇ. ∆уйка, €к будь-€кий ≥нший продукт, перетравлюЇтьс€ завд€ки ферментам ≥ кислотам, а компоненти, €к≥ шлунок не зм≥г переварити, просто вивод€тьс€ з орган≥зму, причому не склеюЇ кишки, €к думають доросл≥.

™, правда, один нюанс в перетравленн≥ шлунком жуйки - на в≥дм≥ну в≥д перетравленн€ звичайних харчових продукт≥в, на перетравленн€ жуйки п≥де б≥льше часу. ∆уйка може залишитис€ в орган≥зм≥ на к≥лька годин або дн≥в довше, але, врешт≥-решт, також буде виведена.

“ак що батькам не варто даремно пан≥кувати ≥ мучити дитину непотр≥бними перев≥рками. –еальна загроза жуйки ≥снуЇ, коли вона ще не проковтна. ћаленьк≥ д≥ти можуть запросто вдавитис€ нею. ћожливо, батьки тому ≥ придумують ≥стор≥њ про те, що трапитьс€, €кщо проковтнути жуйку, щоб в≥дбити охоту у малюк≥в жувати жуйку.


17.06.2016