як в≥дображаютьс€ стреси на стан≥ шк≥ри?
як в≥дображаютьс€ стреси на стан≥ шк≥ри?
як в≥дображаютьс€ стреси на стан≥ шк≥ри?


ћедицина вже давно довела, що нервов≥ перевантаженн€ негативно в≥дбиваютьс€ не т≥льки на внутр≥шн≥х органах, а й на зовн≥шньому вигл€д≥ людини.

“ак, стрес можуть видати круги ≥ м≥шки п≥д очима, незалежно в≥д сну.  р≥м того, прищ≥, €к≥ не проход€ть довгий час, лущенн€ на лоб≥ ≥ перен≥сс≥, по€ва др≥бних зморшок також можуть стати насл≥дками стресу.

ѕри регул€рних нервових напругах у людини може з'€витис€ сверб≥ж на руках ≥ ногах, при €ких не допоможуть н≥€к≥ лосьйони, а також в≥дчутт€ втоми в област≥ попереку ≥ спини.

¬олосс€ також Ђв≥дпов≥даЇї на стрес - тьм€н≥ють, с≥четьс€, стають надм≥рно жирним або сухим.

—трес - це реакц≥€ орган≥зму на сильний подразник. Ќа першому етап≥ впливаЇ зовн≥шн≥й подразник, на другому - в≥дбуваЇтьс€ викид гормон≥в, €к≥ допомагають пристосуватис€ до зм≥ни умов житт€, що в результат≥ призводить до виснаженн€ орган≥зму.

—трес - природна ≥ необх≥дна реакц≥€ орган≥зму, так €к в≥н актив≥зуЇ життЇву енерг≥ю, допомагають реал≥зовувати творч≥ зд≥бност≥. јле сильний стрес небезпечний дл€ здоров'€, а отже, ≥ дл€ шк≥ри.

” момент стресу в кров викидаЇтьс€ певна к≥льк≥сть гормон≥в стресу - адренал≥ну ≥ кортизолу, в результат≥ чого судини стискаютьс€, кровопостачанн€ всього орган≥зму ≥ шк≥ри пог≥ршуЇтьс€. Ўк≥ра стаЇ сухою, схильною до подразненн€ ≥ лущенн€. јле у багатьох людей при стресах судини, навпаки, розширюютьс€, ≥ шк≥ра покриваЇтьс€ червоними пл€мами.

ѕ≥д час стресу диханн€ стаЇ поверхневим, тому к≥лькост≥ кисню в кров≥ недостатньо, що веде до поганого постачанн€ шк≥ри киснем, а це пр€мий шл€х до др≥бних зморшок.

ѕри кур≥нн≥ ситуац≥€ ускладнюЇтьс€ тим, що н≥котин губить колаген та еластин, тому шк≥ра втрачаЇ пружн≥сть ≥ еластичн≥сть, вигл€даЇ жовтою, с≥рою ≥ б≥льш жорсткою.

ƒопомогти шк≥р≥ можна, €кщо уникати стрес≥в, навчившись виражати емоц≥њ вголос. ƒл€ цього можна зайн€тис€ дихальною г≥мнастикою, €ка заспокоюЇ нервову систему ≥ насичуЇ кл≥тини киснем. ¬ажливе здорове харчуванн€, що включаЇ продукти, що м≥ст€ть необх≥дний комплекс в≥там≥н≥в ≥ м≥нерал≥в. —л≥дкуйте також за режимом сну: ув≥ сн≥ в≥дбуваЇтьс€ збалансуванн€ гормон≥в, а це запорука краси ≥ здоров'€ шк≥ри.


07.06.2016