„и Ї користь в вершковому масл≥?
„и Ї користь в вершковому масл≥?
„и Ї користь в вершковому масл≥?

ћедики останн≥ роки пост≥йно тверд€ть про шкоду жирноњ њж≥ через вм≥ст в н≥й холестерину. ¬≥домо, що п≥двищений р≥вень холестерину в орган≥зм≥ п≥двищуЇ ризик серцевого нападу та ≥нших проблем з серцево-судинною системою.

«даЇтьс€, що може бути жирн≥ше вершкового масла? Ќасправд≥ масло приносить користь здоров'ю, €кщо вживати його в пом≥рних к≥лькост€х.

‘ах≥вц≥ кажуть, що вершкове масло Ї найкращим джерелом в≥там≥ну ј, так €к легко засвоюЇтьс€ орган≥змом.

ќсобливо рекомендований в≥там≥н ј люд€м, у €ких Ї проблеми ≥з зором. ћасло м≥стить так≥ антиоксиданти, €к селен. ¬они необх≥дн≥ дл€ виведенн€ з орган≥зму токсин≥в ≥ в≥льних радикал≥в, €к≥ викликають р≥зн≥ захворюванн€, в тому числ≥ ≥ рак.

¬ ол≥њ м≥ститьс€ йод, необх≥дний дл€ нормального метабол≥зму ≥ енергобалансу в орган≥зм≥.  р≥м того, в масл≥ м≥ститьс€ в≥там≥н  , €кий бере участь в процес≥ згортанн€ кров≥. ¬≥там≥н ≈, також м≥ститьс€ в масл≥, спри€ють кращому засвоЇнню в≥там≥н≥в ј ≥ —, спри€тливо впливаЇ на шк≥ру ≥ бере участь в робот≥ червоних кров'€них т≥лець. Ћюди, €к≥ страждають на артрит, повинн≥ включати вершкове масло в св≥й рац≥он харчуванн€, так €к воно захищаЇ артер≥њ ≥ знижуЇ б≥ль у суглобах.

јле щоб в≥дчути всю користь вершкового масла, його сл≥д вживати в пом≥рних к≥лькост€х ≥ в сирому вигл€д≥.


29.06.2016