як нормал≥зувати тиск без л≥к≥в?
як нормал≥зувати тиск без л≥к≥в?
як нормал≥зувати тиск без л≥к≥в?

—качки тиску часто стають причиною нездоров'€, при €кому багато хто в≥дразу хапаЇтьс€ за л≥карськ≥ препарати. јле Ї способи нормал≥зувати тиск без л≥к≥в. ѕри цьому не виникне небажаних поб≥чних ефект≥в ≥ не виробитьс€ залежн≥сть.

ўоб тиск був в норм≥, необх≥дно стежити за своЇю вагою. Ќайчаст≥ше страждають в≥д стрибк≥в тиску люди з ожир≥нн€м або надм≥рною жиром в област≥ живота. “ак≥ люди б≥льш схильн≥ до д≥абету ≥ г≥пертон≥њ.

«дорова д≥Їта також спри€Ї нормальному кров'€ному тиску. ќсобливо корисн≥ фрукти ≥ овоч≥. ”никати сл≥д занадто солоних продукт≥в, продукт≥в швидкого приготуванн€, таких €к п≥ца ≥ гамбургери. ќдн≥Їю з основних причин п≥двищеного кров'€ного тиску Ї надм≥рне споживанн€ сол≥.

–ух ≥ ф≥зичн≥ вправи - ефективний спос≥б боротьби з порушенн€ми тиску. ѕ≥д час ф≥зичних навантажень з орган≥зму вивод€тьс€ токсини, €к≥ можуть бути причиною багатьох захворювань. «ан€тт€ спортом допомагають позбавитис€ зайвоњ ваги, що корисно дл€ серцево-судинноњ системи.

якщо ви пом≥тили, що з тиском проблеми, в≥дмовтес€ в≥д алкоголю. ƒе€к≥ експерти вважають, що невелика к≥льк≥сть алкоголю в окремих випадках корисна дл€ серц€ ≥ тиску, але в великих к≥лькост€х алкоголь призводить до розвитку г≥пертон≥њ.

–егул€рн≥ спостереженн€ за кров'€ним тиском дозвол€ть не допустити критичноњ ситуац≥њ, а завжди тримати самопочутт€ п≥д контролем.


22.07.2016