ƒо чого веде Ђп≥дкупї малюка цукеркою?
ƒо чого веде Ђп≥дкупї малюка цукеркою?
ƒо чого веде Ђп≥дкупї малюка цукеркою?

ћайже вс≥ батьки маленьких д≥тей хоча б раз стикалис€ з капризами малюка, €кий не бажаЇ њсти. јле у багатьох батьк≥в доходить до того, що вони не витримують Ђпресингуї малюка ≥ вдаютьс€ до п≥дкупу за допомогою солодощ≥в. „им це загрожуЇ ≥ дитин≥, ≥ батькам?

Ќещодавно вчен≥ провели досл≥дженн€, метою €кого було з'€сувати, наск≥льки збалансованим Ї харчуванн€ сучасних д≥тей. ¬ результат≥ вони з'€сували, що багато мам поблажливо ставилис€ до того, що њхн≥ д≥ти знайомилис€ з солодощами в дуже ранньому в≥ц≥. Ѕ≥льше того, вони використовували цукерки дл€ заохоченн€ д≥тей.

ƒосл≥дники встановили, що б≥льше 50% матер≥в давали спробувати шоколад своњм д≥т€м ще до того, €к њм виповнивс€ р≥к, 56% ж≥нок вважали своњх д≥тей дуже вибагливими в њж≥, а 23% регул€рно Ђзаохочувалиї д≥тей до поњданн€ супу, овоч≥в та ≥нших нелюбимих д≥тьми страв об≥ц€нкою дати цукерку п≥сл€ того, €к тар≥лка буде порожн€.

„им загрожуЇ д≥т€м регул€рне поглинанн€ солодощ≥в? ÷е швидкий наб≥р зайвоњ ваги ≥ придбанн€ д≥абету. ј батькам, €к≥ привчили чадо до солодкого заохоченн€, доведетьс€ надал≥ домагатис€ в≥д нього €кихось д≥й т≥льки шл€хом Ђподарунк≥вї.

 ращий зас≥б дл€ боротьби з примхами за столом - р≥шуча м≥ра: не хоче дитина њсти - нехай не њсть, в≥днес≥ть њжу ≥ не давайте њй н≥чого до наступного прийому њж≥. ≤ н≥чого страшного, €кщо к≥лька годин дит€ поголодуЇ - в≥д цього ще жоден з них не постраждав. «ате такий метод маЇ позитивний ефект в план≥ здоров'€ ≥ вихованн€ малюка.


21.07.2016