ѕро що не можна брехати л≥карю?
ѕро що не можна брехати л≥карю?
 ѕро що не можна брехати л≥карю?

„и завжди ви не прийом≥ у л≥кар€ розпов≥даЇте йому правду? „и з≥знаЇтес€ ви, €к багато вживаЇте алкоголю? „и практикуЇте безпечний секс? „и достатньо вживаЇте овоч≥в?

Ќайчаст≥ше ми говоримо правду л≥кар€, але де€к≥ можуть що-небудь Ђприкраситиї про себе або Ђзабутиї €к≥сь неприваблив≥ детал≥.

ѕро що пац≥Їнти найчаст≥ше брешуть л≥кар€м ≥ чому цього не можна робити?

’арчуванн€

ќсобливо це стосуЇтьс€ людей, хворих на д≥абет або з ожир≥нн€м. ¬они можуть запевн€ти л≥кар€, що не њд€ть н≥чого Ђпоганогої, а вага њх тримаЇтьс€ на колишньому р≥вн≥. јле анал≥зи показують протилежне! „есн≥сть з л≥карем при на€вност≥ таких проблем вкрай важлива, адже т≥льки так можна п≥д≥брати необх≥дну дл€ здоров'€ д≥Їту.

якщо ж дотримуватис€ д≥Їти не виходить, краще в≥дверто з≥знатис€ про це л≥карю. “ак в≥н спробуЇ знайти ≥нший спос≥б л≥куванн€. ј чекати п≥вроку, щоб пов≥домити, що запропонована вам д≥Їта не працюЇ, просто нерозумно!

јлкоголь

ƒосв≥д медсестер п≥дказуЇ њм, що €кщо людина говорить, що п'Ї 2-3 келиха вина в тиждень, це означаЇ, що вона приймаЇ 2-3 келиха в день. Ќе варто применшувати своЇ споживанн€ алкоголю перед л≥карем, так €к це може призвести до небезпечних комб≥нац≥й з виписаними л≥ками ≥ заплутати д≥агностичн≥ висновки.

Ќебезпечн≥ симптоми

 оли досв≥дчений л≥кар обговорюЇ з пац≥Їнтом план л≥куванн€, в≥н звертаЇ увагу на можлив≥ поб≥чн≥ ефекти, в тому числ≥ ≥ небезпечн≥. ѕри њх по€в≥ терап≥€ може бути припинена. јле буваЇ, що хвор≥ брешуть з≥ страху припиненн€ л≥куванн€. ’оча курс л≥куванн€ можна продовжити, €кщо в≥дрегулювати призначен≥ дози або зм≥нити процедури.

Ћ≥ки ≥ наркотики

Ћ≥карю вкрай важливо знати про вс≥ препарати, що застосовуютьс€ хворим, так €к несум≥сн≥сть з призначеними л≥ками може коштувати найдорожчого.

Ќебезпечний секс

Ѕрехн€ Ђми завжди використовуЇмо презерватив п≥д час сексуї - найпоширен≥ша серед незам≥жн≥х ≥ неодружених ж≥нок ≥ чолов≥к≥в будь-€кого в≥ку. —к≥льки б рок≥в вам не було, ви повинн≥ розум≥ти, що презерватив - це захист не т≥льки в≥д незапланованоњ ваг≥тност≥, а й в≥д «ѕ—Ў, ¬≤Ћ та герпесу, €к≥ з кожним роком зростають серед людей р≥зного в≥ку.

ѕластична х≥рург≥€

¬ам може бути н≥€ково з≥знаватис€ л≥карю, що ви побували на стол≥ у пластичного х≥рурга. јле в≥н повинен знати про те, €к ран≥ше проходили ваш≥ операц≥њ ≥ €к ви реагували на анестез≥ю, €кщо операц≥€ знову знадобитьс€.

¬исновок простий - н≥коли не бреш≥ть свому л≥карю, приховати все одно не вийде, а проблеми будуть набагато серйозн≥ше!


19.07.2016