4 помилки в турбот≥ про здоров'€
4 помилки в турбот≥ про здоров'€
4 помилки в турбот≥ про здоров'€

Ѕ≥льш≥сть людей мало замислюютьс€ про здоров'€, поки з ним все в пор€дку. јле коли недуги починають впливати на €к≥сть житт€, ми намагаЇмос€ в≥дмовитис€ в≥д шк≥дливих звичок, замислюЇмос€ про правильне харчуванн€ ≥ спос≥б житт€. Ќам здаЇтьс€, що це позбавить в≥д ус≥х проблем. јле вже в друг≥й половин≥ дн€ з'€вл€Їтьс€ Їдине бажанн€ - прийн€ти горизонтальне положенн€ ≥ забути про вс≥ турботи. ‘ах≥вц≥ кажуть, що вс€ справа в поширених помилках - люди просто не розум≥ють, що саме робл€ть неправильно, а тому повторюють ц≥ помилки знову ≥ знову.

як≥ помилки погано впливають на самопочутт€?

1. ¬елик≥ перерви м≥ж прийомами њж≥

ƒл€ орган≥зму перерва м≥ж прийомами њж≥ б≥льше 3-х годин - це стрес. як захист використовуЇтьс€ так званий Ђспл€чий режимї. якщо через дв≥ години п≥сл€ сн≥данку перекусити чимось корисним, пот≥м те ж саме зробити через пару годин п≥сл€ об≥ду, день пройде по-≥ншому. ™диний пер≥од часу, €кий вчен≥ називають Ђмертвою зоноюї - це м≥ж 15 ≥ 17 годинами. ” цей пер≥од нав≥ть кава не допоможе ≥ багатьом доводитьс€ несолодко: знижуЇтьс€ увага ≥ з'€вл€Їтьс€ сильне бажанн€ подр≥мати.

2. ÷укор

¬и€вл€Їтьс€, любов до солодкого - це не т≥льки загроза зайвоњ ваги ≥ цукрового д≥абету, але ≥ скачки р≥вн€ глюкози в кров≥, що ведуть до перевитрати енерг≥њ.

3. Ќедол≥к б≥лка в рац≥он≥

¬≥дмовитис€ в≥д вживанн€ великоњ к≥лькост≥ вуглевод≥в можна лише тод≥, коли в рац≥он≥ достатньо б≥лк≥в. якщо у сн≥данку немаЇ вуглевод≥в, в≥н повинен м≥стити б≥лок. ѕерех≥д на одн≥ фрукти ≥ овоч≥ виснажить орган≥зм, позбавить енерг≥њ. ≤деальним сн≥данком вважаЇтьс€ два €йц€.

4. Ќе можна њсти все п≥др€д

якщо у вас немаЇ алерг≥њ на продукти, це ще не означаЇ, що ваш орган≥зм не чутливий до жодного з них. “ак, у вас може не бути алерг≥њ на глютен, але може бути чутлив≥сть до нього, €к у б≥льшост≥. ÷е виражаЇтьс€ в стомлюваност≥, головних бол€х або по€в≥ зайвоњ ваги. ¬и можете думати, що ваш орган≥зм нормально приймаЇ молоко, а насправд≥ цей продукт вимотуЇ ваше т≥ло, змушуючи переробл€ти те, що йому не п≥дходить.


24.06.2016