–озрив поганих в≥дносин корисний дл€ здоров'€
–озрив поганих в≥дносин корисний дл€ здоров'€
 –озрив поганих в≥дносин корисний дл€ здоров'€

’орош≥ в≥дносини з партнером Ї запорукою щаст€ ≥ усп≥ху людини. Ќа жаль, в силу р≥зних причин, багато людей перебувають в гн≥тючих, т€жких дл€ них в≥дносинах. Ќа думку психолог≥в, це негативно позначаЇтьс€ не просто на псих≥ц≥ людини, але на њњ здоров'њ в ц≥лому.

ƒосл≥дженн€ показали, що зак≥нченн€ поганих в≥дносин може принести користь псих≥чному ≥ ф≥зичному здоров'ю.

ƒосл≥дники провели опитуванн€, в €кому вз€ли участь молод≥ люди в≥ком в≥д 19 до 25 рок≥в. ≈ксперимент показав, що майже в кожному випадку, приймаючи р≥шенн€ про розставанн€, опитуван≥ в≥дчували емоц≥йний п≥дйом, у них значно п≥двищувавс€ настр≥й, чого вони зовс≥м не оч≥кували.

ѕодальш≥ анал≥зи медик≥в привели њх до висновку, що р≥шенн€ роз≥рвати невдал≥ стосунки здатне впливати на загальний стан людини, так €к при позбавленн≥ в≥д потужного джерела стресу в орган≥зм починають надходити п≥двищен≥ порц≥њ гормон≥в ендорф≥ну ≥ серотон≥ну. як вже давно в≥домо, ц≥ гормони благотворно впливають на здоров'€ людини, знижуючи ймов≥рн≥сть серцево-судинних захворювань, раку, д≥абету ≥ багатьох ≥нших.

‘ах≥вц≥ кажуть, що зазвичай нас утримуЇ в≥д розставанн€ страх втратити ≥ не втримати б≥л€ себе людину. ” ц≥й ситуац≥њ людина часто вже не в≥дчуваЇ жодних позитивних емоц≥й, н≥€ких романтичних почутт≥в, але на розставанн€ не може зважитис€. Ѕувають складн≥ випадки, коли ситуац≥€ пог≥ршуЇтьс€ нав≥ть ф≥зичним насильством, але ≥ в таких випадках справа не завжди доходить до розриву.

ѕсихологи рад€ть добре проанал≥зувати своњ в≥дносини, ≥ €кщо ви в них б≥льше не знаходите задоволенн€, не в≥дчуваЇте себе щасливими, партнер у вас викликаЇ лише роздратуванн€ або просто байдуж≥сть, то краще поставити на них крапку, €к би важко це не було. як то кажуть, час л≥куЇ, а ви поступово в≥дчуЇте, що вчинили правильно, на що вкаже нав≥ть ваш ф≥зичний стан.


18.06.2016