¬аг≥тн≥сть омолоджуЇ орган≥зм ж≥нки
¬аг≥тн≥сть омолоджуЇ орган≥зм ж≥нки
¬аг≥тн≥сть омолоджуЇ орган≥зм ж≥нки

’очете - в≥рте, хочете - н≥, але наукою доведено, що ваг≥тн≥сть надаЇ омолоджуючий ефект орган≥зму ж≥нки.

¬чен≥ з ≤зрањлю встановили, що в пер≥од ваг≥тност≥ в орган≥зм≥ ж≥нки в≥дбуваЇтьс€ регенерац≥€ тканин ≥ спов≥льненн€ в≥кових процес≥в, що зд≥йснюЇтьс€ завд€ки обм≥ну кров≥ м≥ж мат≥р'ю ≥ дитиною.

‘ах≥вц≥ роз'€снили, що омолодженн€ - це зовс≥м не косметичний поб≥чний ефект ваг≥тност≥, а справжн≥й ф≥з≥олог≥чний процес.

” досл≥дженн≥ вчен≥ застосували ћ–“-скануванн€, щоб вивчити ефекти трансплантац≥њ печ≥нки у ваг≥тних ≥ неваг≥тних мишей. ¬ результат≥ ви€вилос€, що у 82% молодих неваг≥тних мишей печ≥нка регенеруЇтьс€ п≥сл€ двох дн≥в ≥ довше. ” л≥тн≥х неваг≥тних гризун≥в к≥льк≥сть цих регенераций становить всього 46%. ј ось у л≥тн≥х ваг≥тних мишей регенерац≥€ печ≥нки прот€гом двох дн≥в дос€гла р≥вн€ 96%!  р≥м того, експерти встановили, що ваг≥тн≥сть захищаЇ мишей в≥д пошкодженн€ тканин в област≥ серц€, що також Ї неминуч≥стю процесу стар≥нн€ людини.

Ќа думку вчених, ваг≥тн≥сть - ун≥кальний стан людського т≥ла, так €к в цей момент в≥дбуваЇтьс€ з'Їднанн€ роботи двох б≥олог≥чних систем - матер≥ ≥ дитини.

ќсобливо корисна ваг≥тн≥сть ж≥нкам п≥сл€ 30-40 рок≥в, так €к впливаЇ на них €к омолоджуюча сироватка, викликаючи специф≥чн≥ процеси.


16.06.2016