„и потр≥бно вир≥внювати крив≥ зуби?
„и потр≥бно вир≥внювати крив≥ зуби?
 „и потр≥бно вир≥внювати крив≥ зуби?

ўе пару дес€тил≥ть тому крив≥ зуби не викликали ст≥льки питань н≥ у стоматолог≥в, н≥ у пац≥Їнт≥в. ќднак у св≥тл≥ сучасних прагнень до ≥деальноњ зовн≥шност≥ гарна посм≥шка стала не просто бажанн€м, а обов'€зковою умовою житт€ багатьох людей.

Ќа жаль, багато людей мають неправильний прикус або ≥нш≥ дефекти порожнини рота. ѕричин такого €вища к≥лька: дит€ча звичка смоктати пальц≥ або ≥грашки, довге в≥двиканн€ в≥д пустушки, неправильна або несвоЇчасна по€ва зуб≥в.

¬ результат≥ людина з неправильним прикусом може не просто мати непривабливу посм≥шку, а ц≥лий комплект психолог≥чних проблем, €к≥ розвинулис€ на тл≥ невпевненост≥ в соб≥. Ќевдоволенн€ зовн≥шн≥стю веде до скутост≥, некомун≥кабельност≥, замкнутост≥. √лузуванн€ оточуючих довершують картину. Ѕагато людей завжди готов≥ побачити ваду у ≥нших, не пред'€вл€ючи жодних вимог до себе.

„и потр≥бно вир≥внювати зуби?

—учасна стоматолог≥€ готова прийти на допомогу люд€м з неправильним прикусом. —ам≥ стоматологи-ортодонти кажуть, що будь-€к≥ в≥дхиленн€ в по€в≥ ≥ розташуванн≥ зуб≥в вимагають втручанн€ фах≥вц€. ≤ справа зовс≥м не в естетичн≥й сторон≥ питанн€. ¬и€вл€Їтьс€, крив≥ зуби можуть призвести до р≥зного роду проблем з≥ здоров'€м. –озгл€немо найпоширен≥ш≥ з даних недуг.

1. ѕри кривизн≥ зуб≥в один з них може находити на ≥нший, ускладнюючи процес очищенн€ ротовоњ порожнини в≥д залишк≥в њж≥. Ѕувають важк≥ випадки, коли проблемну область неможливо очистити не т≥льки в домашн≥х умовах, але ≥ в стоматолог≥чному каб≥нет≥ за допомогою спец≥альних ≥нструмент≥в. ¬ результат≥ починаЇтьс€ процес в≥дкладенн€ камен≥в, розвиток г≥нг≥в≥ту, пародонтиту, кар≥Їсу.

2.  ривизна зуб≥в може викликати защемленн€ нерва. ¬ результат≥ - сильний головний б≥ль, причину €кого зможе визначити т≥льки справжн≥й профес≥онал.

3. Ќеправильний прикус ускладнюЇ процес пережовуванн€ њж≥, а це створюЇ нер≥вном≥рне навантаженн€ на щелепи, що може привести до атроф≥њ к≥стки, а пот≥м ≥ до втрати ст≥йкост≥ корен€ ≥, врешт≥-решт, до втрати зуба.

4. ѕогано перероблена в ротов≥й порожнин≥ њжа потрапл€Ї в шлунок, а це згодом може привести до розвитку захворювань внутр≥шн≥х орган≥в.

¬ир≥шити под≥бн≥ проблеми сучасна стоматолог≥€ пропонуЇ за допомогою брекет-систем або л≥нгвальних брекет≥в.

ѕ≥сл€ цього л≥куванн€ кривизна зуб≥в залишаЇтьс€ в минулому, а гарна посм≥шка гарантуЇ впевнен≥сть в соб≥!


15.06.2016